Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (01 Nisan 2014)

Mynet Astroloji

Sevgili Koçlar Salı günümüz saat 08:20 itibariyle etkili olacak Ay-Boğa burcu seyriyle başlıyor. Ruhumuz değerli ve güzel olanı arzuluyor. Neye, kime karşı düşkünlüğümüz varsa ona yöneliyoruz. Kimileri için bu para, ailesi, huzuru, geleceğinin güvende altına olması, keyifle yenen bir yemek olacağı gibi, tümüyle yalnız kalarak dinlenmek isteği de olabilir. Duygusal açıdan emniyette olmak isteriz. Düşüncelerimizi onaylamalarını ve  kararlarımızı kabul etmelerini bekleriz. Güvenli bir ortam oluşturmak adına düşünürüz. Eğer hoşnut olmadığımız bir durum varsa fedakarlıkta bulunmak yerine, herkesin payına düşeni yapması gerekir diye içimizden geçiririz.

Saat 10:39 Güneş-Jüpiter  görünümü, kendinizi  güvende hissetmek, sınırlarınızı korumak ve bildiğiniz yolda ilerlemek arzunuz bir hayli yoğun.  Değerlerinizi son derece önemsiyorsunuz. Benim alanım, ailem, yuvam önemlidir diyerek tavrınızı ortaya koyabilirsiniz. Duyarlı ve bir o kadar ateşlisiniz.

Saat 19:38 Ay-Neptün faydalı görünümü, maddi-manevi konularda güven hissi verici  hem de farkındalık gücünüzü yükseltici, aşka adanmışlığın, tüm benliğinizle kendinizle ve dünya ile kucaklaşmanın işaretçisidir.

Hedefinize uygun bir yolda ilerlememiz ve amacımıza ulaşmamız dileğimle,

Milliyet Astroloji

Para konularında değişikliler yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda sizi heyecanlandıracak güzel gelişmeler olabilir. Çalışma koşullarınızın daha iyi olması ihtimali var. Ayrıca yakın çevrenizden destek göreceksiniz. Bu gelişmelerin sizi mutlu ve iyimser yapacağı çok açık. Ancak siz yine de riskli konularda büyük adımlar atmamaya dikkat edin.

Turk.net

Hareketli bir gün geçirmeye hazır olun. Hoşunuza gidecek faaliyetlerde bulunabilir ve aşk hayatınıza ilişkin güzel sürprizler yaşayabilirsiniz. Elinize bir miktar para geçebilir yada maddi konularda bir beklentiniz olumlu olarak sonuçlanabilir. Ancak bugün zevklerinizin ve kişisel ihtiyaçlarınızın yoğun olarak ön plana çıkacağı bir gün olacaktır. Gereksiz yere masraf yapabilir ve bütçenizi zorlayabilirsiniz. Duygularınız güçlü ve düşünceleriniz üzerinde etkili olacaktır.

Vatan Gazetesi

Bugün maddi meseleler, yatırımsal konular ve bütçeleme içerikli işler gündeminizde olacak. Uzun vadeli girişimler için biraz daha düşünmeye ihtiyaç var. Gelsin ve artsından ziyade “elimdekini koruyayım” demeye gayret edin.

Takvim Gazetesi

PARTNERİNİZLE romantik bir

gün sizi bekliyor. Enerji

potansiyelinizi heyecanlarınız

doğrultusunda kullanacaksınız.

Sabah Gazetesi

Ketum davranışlarınız altında gizli planların ve önemli konuların olduğunu çevrenizden saklamayı ve sorumluluklarınızı tek başına yüklenmeyi seviyorsunuz. Bugün kombinasyon burcunuz Burcunuzdailerleyen Ay'dan olumlu etkiler alıyorsunuz. İkiliilişkilerinde karşı tarafın şartlarını kendi düşüncelerinizle birleştirmek isteyebilirsiniz.

HABERTÜRK Gazetesi

Haftaya hareketli etkilerle başlıyorsunuz. Heyecanlı, yarışmacı ruhunuz yeniden canlanmış durumda, bu da sadece kendinizi düşünmeye ve hiç düşünmeden hareket etmenize neden olabilir.

Elle Dergisi Astroloji

Önümüzdeki birkaç gün boyunca enerji çok değişken ama rahat davranırsanız yoğun ve dinamik bir yaratıcılık yakalayabilirsiniz sevgili Koçlar. İşin sırrı dramaya değil fikirlere odalanmakta. Ufak tefek kişisel meselelerin kendinizi ifade etmenizi engellemesine izin vermeyin. Yıldızlar şu anda sizi en yüksek tepelere doğru taşıyor.

Sözcü Gazetesi

Sevgili Koç, hedefe kesin olarak ulaşmadan her şey olup bitmiş gibi tavırlar takınmak biraz mevsimsiz gibi bir şey olmuş. Maddi ve manevi konuda acelecisin. Çok koşan çabuk yorulur diyenlere hak vermek lazım. Adımlarını yavaş ancak sağlam atman sayesinde bu aşamayı kolayca atlayacaksın. Kendine güvenin olsun.

Hürriyet Aile Burçlar

Bugün, büyüme ve ilerleme arzunuzu daha da güçlendiriyorsunuz. Bunu gerçekleştirebilmeniz için beklenmedik yardım ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İnançlarınız bu konuda ilahi bir şekilde yardımcınızdır. Düşünceler kafanızda elektronlar gibi yarışır adeta. Yeni ve özgün fikirlerinizi ortaya koyma zamanı şimdi. İş hayatınızda olan olumlu gelişmeleri yakın arkadaşlarınızla paylaşarak sahip olduğunuz güzel enerjileri daha da kuvvetlendirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise mutlu ve huzurlu bir beraberliğin keyfini çıkarmaya bakın. Sevdiğiniz insanın size olan sevgisini ifade ediş tarzı ile ayaklarınız adeta yerden kesilir ve bulutların üzerinde dolaştığınızı sanırsınız.

Günün Olumlaması:Geçmiş zamanlarımda deneyimlediğim beni üzen olayları genel hayatıma yansıtmayı bırakıyorum. Biliyorum ki yeteneklerimi geliştirdikçe ve kullandıkça tüm kapılar bana açılır.

Günün Rengi:Beyaz

Günün Kristali:Kalsedon

Hürriyet Astroloji

Tartışmalardan uzak durmakta zorlanabileceğiniz günlerdesiniz.

Duygusal veya tepkisel hareketlerden, aşırılıklardan kaçınmanız gerekiyor. Tutkulu kişiler özel yaşamınızda rahat hissetmenize yardımcı olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ani gelişmeler, gezegenin farklı yerlerinden gelebilecek felaket haberleri, toplu isyanlar, tepkisel tavırlar, kontroldışı gelişen olay ya da hareketler bugünlerde heryerde karşımıza çıkabilecek konular. Ani ve riskli hareketlerden veya zorbaca tavırlardan kaçınılması, bu tür davranışları olan kişilerle ilişkilerin doğru yönetilmesi gerekiyor. Maddi alanlardaki konular, ticari çevreleri ilgilendiren veya yönetici pozisyonundaki kişilerle ilgili haberler sıklıkla gündeme gelebilir. Sakinliğin korunması gereken günlerdeyiz. Aynı zamanda bazı konularda ilerleme kaydetmek istiyorsak mutlaka ve mutlaka farklı şeyler denemeliyiz. Aksi takdirde tas ve hamam ilişkisi hikayesi başarısızlıkların ve kayıpların önünü açacaktır.

Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.

Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel

MGD TV Astroloji

Ani değişiklikler ve daha önce hesaplamadığınız durumlar ortaya çıkabilir ve ilişkilere bakış açınız değişebilir. Duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz ve sevgiye olan ihtiyacınız giderek artıyor. Sevdiğinizin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz veya sevdiğinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve siz de davranışlarınızı değiştirebilirsiniz. Bu arada istekleriniz ve keyif aldığınız şeyler de değişiyor olabilir. Çılgınlık ile özgürlük arasındaki ince çizgiyi ayırt etmek için gayret gösterin ve güç mücadelesi yapmaktan kaçının. Dışarı çıkmak ve farklı ortamlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek.

Güneş Gazetesi

Ailenizin maddi problemlerinin gündeme gelmesi, iş temponuzdaki yoğunluğunuzu arttırırken, birçok işinizi, gün içine sığdırmak zorunda kalabilirsiniz. Sorumluluk duygunuzu gelişmiş olması nedeniyle, bulunduğunuz ortamın dışına çıkabiliyorsunuz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0096 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme