Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (11 Nisan 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Koçlar saat 06:22  itibariyle Ay-Boğa burcunda ilerlemeye başlayacak ve doğal olarak bu enerji  sizi ve tüm burçları  rahatlatacaktır. Maddi güvencenizi yakından ilgilendiren konularda planlarınızı gözden geçirme ve kendinizce neler yapılması gerektiğini düşünmenizi sağlar. Odaklanmak Ay-Boğa burcu geçiş günlerinde gayet kolaydır. Dağılmadan her durumu net ve objektif bir şekilde ele alabilirsiniz. Planlarınızı sakin ve gayet dingin bir şekilde gözden geçirebilirsiniz. Bu enerji ruhsal anlamda huzura  olan ihtiyacımızın işaretidir.  Neye, kime karşı düşkünlüğümüz varsa ona doğru yönleniriz.  Kimileri için bu para, ailesi, huzuru, geleceğinin güvende altına olması, keyifle yenen bir yemek olacağı gibi, tümüyle yalnız kalarak dinlenmek isteği de olabilir.

 

Duygusal açıdan emniyette olmak isteriz. Değiştirmek istemediğimiz düşüncelerimizi, kararlarımızı kabul etmelerini bekleriz. Güvenli bir ortam oluşturmak adına düşünürüz. Eğer hoşnut olmadığımız bir durum varsa fedakarlıkta bulunmak yerine, herkesin payına düşeni yapması gerekir diye içimizden geçiririz. Saat 15:05  Ay-Neptün olumlu görünümü,  maddi-manevi konularda güven hissi verici  hem de farkındalık gücünüzü yükseltici, aşka adanmışlığın, tüm benliğinizle kendinizle ve dünya ile kucaklaşmanın işaretçisidir.

 

 

Ne kadar uzak durabilirim ki kendimden
Kendime düşmansam, kime dost olurum ki ben,,,,,iremSU

 

Kendimize ve hayata yakın, huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Hürriyet Astroloji

Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda gelişmeleri bizzat siz etkileyebilirsiniz. Kendi ihtiyaç ve isteklerinizi diğerlerininkinin önünde tutmalı, buna göre seçimler yapmalısınız. Duygularınız veya sinirli olmanız ilerlemenizi durdurmamalı! Yeteneklerinizi göstermekten kaçınmamanız durumunda liderlik pozisyonu alabilirsiniz. Hareketli bir yaşamı benimsemeniz yeni kişilerle tanışmanızı kolaylaştıracaktır.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe

Milliyet Astroloji

Sizi kararlı kılan ve somut işlere yönelten bir dönemdesiniz. Eldeki birikimleri değerlendirmek isterken bazı riskleri yönetmek zor olabilir. Kişisel açıdan göstereceğiniz har çaba yeni kazançlara işaret edecektir. Ancak bir yandan da aşırı harcamalar yapmaya meyillisiniz. Biraz dengeli olmakta, maddenin değerini bilmekte yarar var.

Vatan Gazetesi

“Ben cebimdeki paraya bakarım” diyeceğiniz ve var olanla kendinizi güvende hissedeceğiniz bir gün. Eğer ticaretle uğraşıyorsanız garanti olan ödemelere rağbet edin. Alacaklarınızı toplamakta sorunlar yaşayabilirsiniz.

Turk.net

Bugün beklentilerinizin dışında bir durumla karşılaşabilirsiniz. Sağduyulu ve sabırlı olmaya çalışmalısınız. Kendiniz dostlarınıza sadıksınız ama sizin bu dostluk duygularınızı kötüye kullananlar var. Bugün bir arkadaşınızın ikiyüzlülüğüne tanık oalcak ve çok üzüleceksiniz. Bugün ailenizden birileriyle uzun uzun sohbet edeceksiniz.
Para Durumu: Parasal açıdanverimli bir döneme gireceksiniz. Harcamalarınızı oldukça kıstınız. Bu yüzden maddi açıdan rahatladınız. Ailenizden gelecek maddi bir yardım sizi daha da rahatlatacak.
İş Yaşamı: Bugün rahat ve sakin bir gün geçirmeyi hayal ederken, işyerinizde amiriniz konumundaki kişi ile küçük bir tartışma yaşayacaksınız. Beklentilerinizin dışında gelişen bu olay sizi bunaltacak.
Aşk Yaşamı: Akşam birlikte olduğunuz kimseden, beklemediğinizromantik bir karşılama yaşayacaksınız. Memnuniyetinizi belli edin ki bu romantik sürprizler devam etsin.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Ailenizi ve evinizi de ihmal etmemelisiniz. Aşırı hareketsizlik kilo sorununuzu arttırabilir spora ağırlık verin.

Takvim Gazetesi

Problemler dolaşarak sizi buluyor. Her ne kadar sorunlardan kaçmak isteseniz de kaçamıyorsunuz.

Güneş Gazetesi

'Aşkta ben alırım, böyle olmalı' demeyin. Ona sevgisini istediği gibi gösterme fırsatı tanıyın. Kendi koşullarınızda diretmeyin. Böylece kendinize daha çok bağlayabilirsiniz. İş yaşamınızda genel olarak beğeniliyor olsanız da bazı olaylarda takındığınız tavır, işyerinizde size karşı bir antipati oluşturabiliyor.

Sabah Gazetesi

Sezgilerinizi kullanacağınız bir gün içindesiniz. Ay'ın bulunduğu konum, aşk yaşantınıza yoğunluk kazandırırken, olumsuzluklar karşısında derin bir sorgulama yeteneği de veriyor.Bugün maddesel kazançlarınızın kaynağı konusunda yorum yapmaktan çekiniyor olmanız, kıskançlık duygularınıza hedef olmak istemeyişinizdir.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0072 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme