Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (14 Mayıs 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Koçlar 15 Mayıs saat 23:41-31 Mayıs saat 10:07 tarihlerinde İkizler burcunda ilerleyecek Merkür dönemine genel bir açıdan ele aldığımda, çalışma hayatınız,  iletişim, haberleşme, bilgi sahibi olma ve bilgiyi gerekli alanlarda kullanma süreci olduğunu söylemeliyim. İş sorununuz varsa, girişimde bulunarak çözmeye çalışabilirsiniz. Zihniniz ve bedeniniz uyarılara açık, aktif bir şekilde çalışır. Ticaret, bilgi işlem, ulaşım, satış ve pazarlama, turizm, eğitmenlik, medya, yayıncılık, yazma ve konuşmanın geçerli olduğu meslek alanlarında  ikna kabiliyetiniz yükselir. İş seyahatleri genel olarak bu dönemde yoğundur. Yetenekli olduğunuz alanlarda ekmeğinizi kazanabilir,  ustalaşabilirsiniz.  Sağlıklı yaşamak, fiziksel açıdan formda olmak için kendinize özen göstermelisiniz. Böylece verimli çalışabilirsiniz.  Bu dönemde  kurslara katılma, staj görme,  bir yandan çalışıp diğer yandan para kazanmak mümkündür. İlgilendiğiniz alanda sabır göstermelisiniz. Merak ettiğiniz konuları araştırarak, doğru bilgiye ulaşabilir ve bu bilgileri uygun alanlarda kullanabilirsiniz. İletiş ve haberleşmenin yoğun olduğu bu dönemde yakın çevrenizle ilişkiniz gayet aktiftir. Yazı ve söz aracılığıyla, medya faaliyetleri yoluyla fikirlerinizi hızlı biçimde dile getirebilirsiniz. Merkür-İkizler burcu seyrinin Mayıs ayındaki etkili tarihleri: 18, 21, 22, 25, 27 Mayıs.


18  Mayıs özellikle hayal kırıklığı yaşamamak için, iletişimde bulunduğumuz her konuda dikkatli ve tedbirli olalım. İyi niyetimizin sınırlarını mutlaka çizelim. Geleceği olmayan, gelişimimize katkısı bulunmayan durumlardan kaçınalım. 21 Mayısta yenilik anlamında karşımıza fırsatlar çıkabilir. Ancak gerçekçi düşünelim. Bu fırsatlar daha sonra bizi zayıf düşürmesin. 27 Mayıs yolculuk, bağlantı, iş görüşmeleri, girişimde bulunmak, eğitsel konularda aktif bir gündür. Özellikle iş hayatınızla ilgili konular üzerinde ciddiyetle durarak, akıllıca bir tespitte bulunabilirsiniz. İşte bu tespit epeyce işinize yarayabilir.


Bu sürecin hepimiz için uygulanabilir başarılı girişimlere ışık olması dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Belli bir anlaşmanın tüm olumlu görüntüsüne rağmen, bütün detaylarıyla ele alınması yararınıza olabilir. Hayatınızda olumlu değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz, ancak başka kişilerin de dahil olduğu durumlarda sizi tetikleyen şeyleri doğru ele almanız gerekebilir. Size anlatılan herşeye inanmayın. Boş sözlerin veya doğru olamayacak kadar güzel bilgilerin bağlayıcı bir tarafı olmayabilir ya da şüpheli karşılanmasında fayda var. Gün geneli: Çevrenizdeki kişilerin tavsiyelerini, sizi anlamadıkları veya anlayamayacakları, çünkü sizin yaşadığınız olayları bilmedikleri ve farklı tecrübeleri olduğu gerekçesiye dikkate almaya bilirsiniz. Zira şeker hastası olmayan, evinde kedi beslemeyen ya da daha önce evlenmemiş v.b bir kişinin yaşamadığı şeyler hakkında yorum yapmasını mantıksız bulabilirsiniz. Ancak, bugün, bu kişilerin yapacağı yorumlar belki de, sizin yapacaklarınızdan daha kesin şekilde meydana gelen olayları ya da yaşananları tasvir ediyor olabilir. Dolayısıyla, karşı tarafa hak tanımakta fayda var.Çevrenizdeki kişilerin tavsiyelerini, sizi anlamadıkları veya anlayamayacakları, çünkü sizin yaşadığınız olayları bilmedikleri ve farklı tecrübeleri olduğu gerekçesiye dikkate almaya bilirsiniz. Zira şeker hastası olmayan, evinde kedi beslemeyen ya da daha önce evlenmemiş v.b bir kişinin yaşamadığı şeyler hakkında yorum yapmasını mantıksız bulabilirsiniz. Ancak, bugün, bu kişilerin yapacağı yorumlar belki de, sizin yapacaklarınızdan daha kesin şekilde meydana gelen olayları ya da yaşananları tasvir ediyor olabilir. Dolayısıyla, karşı tarafa hak tanımakta fayda var.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Milliyet Astroloji

Pek çok konuda düzeninizi etkileyecek gelişmeler başlıyor. Evde alınması gereken önlemler yanında aileye ilişkin sorumluluklar sizi gergin kılabilir.Özel hayatınıza ait gelişmeler de bu dönem size sorumluluk getirecek. Kişisel konularınızın ağırlığı karşısında daha esnek olmalısınız. Bu dönemde iş hayatından kaynaklanan baskılar artabilir.

Vatan Gazetesi

Geleneksel bazı şeyleri, âdetleri yerine getirmeniz beklenebilir. Sorsan neden kural haline geldiğini hatırlamazlar ama uygulanmasını isteyecekler. Sorgulamanız normal ama aykırı tavır takınmanız huzur kaçırabilir.

Turk.net

Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Enerjinizi dikkatli kullanacaksınız. Sevgilinizle güzel bir gün geçireceksiniz. <br>Bugün genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Gün içinde enerjinizi dikkatli kullanabilecek ve sorunlarınızı rahatlıkla çözebileceksiniz. Öğle saatlerinde alacağınız bir haber sizin harekete geçmenize neden olabilir. Karar alırken çabuk olmalı ve cesaretinizi kaybetmemelisiniz.
Para Durumu: Harcamalarınızı yoğunlaştırdığınız bu günlerde kısıntıya gitmek zorunda kalabilirsiniz. Aileniz veya eviniz ile ilgili bir masrafta bulunmanız söz konusu olabilir.
İş Yaşamı: İş hayatınızda bugün yaratıcılığınız ön planda olduğu ve duygusal tepkilerinizi gizlemek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Ortak çalışmalara girebilmeniz mümkün olabilir.
Aşk Yaşamı: Bugün kendinizi duygusal anlamda çok güçlü hissedeceksiniz ve bazı sorunlarınızı geri plana atmak isteyeceksiniz. Sevgilinizle güzel bir gün geçireceksiniz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Son zamanlarda alkolü içeceklere karşı zaaf duyuyorsunuzve zaman zaman kontrolü kaybediyorsunuz. Bu duruma sağlığınız açısından dikkat etmeniz gerekiyor.

Takvim Gazetesi

Bugün olaylara değişik pencereden bakarak içinize heyecan katıyorsunuz. Aşk bugün kapınızı çalıyor.

Güneş Gazetesi

Partnerinizi anlamaya çalışın; kendinizi de yeniden tanıyacaksınız. Son günlerdeki yoğunluk, bir nefes aldırma sürecine girebilir. İşinizle ilgili yeni bir sistem oluşturmaya, belli düzenler içinde çalışmaya ihtiyacınız var. Önümüzdeki günlerde ilginç öneriler, size bağlayıcı kararlar aldırabilir.

Sabah Gazetesi

Bugün Ay tepe evinizde ilerlerken, isteklerinizde ani iniş ve çıkışlar yaşıyorsunuz. Yaşamınızı en iyi şekilde sergilemek istiyorsanız, daha sabit davranmalısınız. İçinizdeki enerjiyi desteklemek zorundasınız. Toplumsal özelliklerinizi sergileyebileceğiniz özel günlerden biri. Temkinli hareket ederek, her şeyi önce çevrenizden beklemelisiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0097 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme