Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (19 Ağustos 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Koçlar yeni haftamız saat 07:07  Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde başlıyor. İşimizden elde ettiğimiz gelir, arkadaşlarımızla olan bağlantımız, kişisel gelişimimizle alakalı tüm konular önemli hale geliyor. Eğer halledilmesi gereken bir mesele veya girişimde bulunmak istediğimiz bir iş varsa mutlaka halletmek isteyeceğiz. Uyum arzumuz yüksek. Ancak canımızı sıkan bir şey olursa buna tepkisiz kalmamız pek mümkün değil. Ancak şu var ki genelde sırtımızın sıvanması, desteklenmek, hakkımızda güzel düşünülmesi hoşumuza gidecek. Bulunduğu ortamı güzelleştiren, pozitif bir şekilde bizi yüreklendiren insanlarla olmak isteyeceğiz.

 

Saat 17:11 Ay-Satürn görünümü maddi ve manevi anlamda desteklenmek arzumuzu işaret ediyor. Eğer bir beklentimiz varsa, bir işimizin halledilmesi için başkalarına ihtiyaç duyuyorsak, bu kişilerin duyarsız davranması bizi rahatsız edebilir. Bu görünüm altında riskli işlerden, söz ve davranışlardan kaçınmamız yerinde olacaktır. İş ortaklarımız veya partnerimizle ilgili bir durum söz konusu olduğunda duruma mantıklı bir şekilde bakalım. Uygulanabilir ve başarılı sonuçlanabilecek işlere yönelelim. Riskten uzak duralım.

 

 

Yüreğimizde huzur, gönlümüzde mutluluk hep var olsun. Sıkıntılar, hüzünler, problemler hepimizden uzak olsun. Güzel bir gün geçirmemiz dileğimle,

Sabah Gazetesi

Bugün çevresel ilişkilerinizin detaylarına takılabilirsiniz. Duygusal davranmak yerine akılcı düşünürseniz, her şeyin hızlı ilerlediğini göreceksiniz.Görüşme içinde olduğunuz kişilerin size şaşırtıcı davranacaklarını unutmamalısınız.İkilem yaşamak yerine taviz vermeyecek bir yöntemle yaklaşırsanız, olayların size döneceğini göreceksiniz.

Hürriyet Astroloji

Karşı tarafı da düşündüğünüzü hissettirmeli ve her kişi ya da görüşü dikkate aldığınızı göstermelisiniz.'' Baltimore'a uçuyoruz!'' yerine, '' Tatilde ne yapalım?'' demek karşı tarafın sizi daha fazla sevmesini sağlayacaktır . Tüm burçlar için gün geneli: Görüş, kural, düşünce ya da politikalarında ısrarcı olan kişiler, sabit fikirli olma pahasına yöntemlerini değiştirmeyebilirler . Bu durumda işlerin halledilmesi yerine, karşı tarafın beklentilerinin yerine getirilmesi, kuralların uygulanması, maillerin yollanması ya da anketlerin doldurulması türünde konularla vakit kaybetmemiz gerekebilir . Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın . Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

Niobe Aslı Temel

Vatan Gazetesi

Arkadaş çevreniz sayesinde iş ya da özel, ortak ilgi alanları keşfetme ve yeni bağlantılar kurma şansınız olabilir bugün. Eğer sevgi dışındaki şeylerinizi paylaşmak gerekirse gönüllü bulmak-ta oldukça zorlanabilirsiniz.

Takvim Gazetesi

Kartınız Zenginlik... Maddi konulara kafanızı takıyor ama işin içinden çıkamıyorsunuz. Olayları akışına bırakırsanız daha iyi olur.

Turk.net

Aile içinde küçük bir sorun gitgide büyümeye devam ediyor. Bu konuda üzerinize düşeni tam olarak yapamadığınızı düşünüyorsunuz. Bugünü dingin geçirme niyetindesiniz. Kendinizi günlük irili ufaklı problemlerle yorgun ve bitkin hissediyorsunuz. Sağlam dostluklara çok önem veriyorsunuz. Böyle dostlukları korumak için bazen gereğinden fazla tavizkar davranıyorsunuz.

Aşk Yaşamı: Gönlünüzün aradığını bulmak için aceleye hiç ihtiyacınız yok.

Çevrenizin size hiç uygun görmeyeceği, sizin de ilerde rahatsızlık duyacağınız ilişkilere hiç girmemelisiniz.

İş Yaşamı: Yakında bir günlük bir iş yolculuğunuz olabilir. Önümüzdeki günlere sarkıttığınız bir iş, sizi günü geldiğinde çok sıkıştıracak. Bu işi hemen bugünden el almanız gerekiyor.

Para Durumu: Birikiminiz hızla eriyor. Biraz daha temkinli yaşamayı öğrenmeniz gerekiyor. Harcamalarınız standardınızın epeyce üzerinde. Paranızı daha akıllıca kontrol etmeyi bilmelisiniz.

Dikkat: Sıkı bir dost gibi davranıp arkadaşınızı kendi başına bırakmamanız gerekiyor.Bütün uyarılarınıza rağmen yanlış adımlar atmaya devam etmesi sizi yıldırmamalı.

Milliyet Astroloji

Çok daha fazla yenilik arayışına giriyorsunuz. Gruplar içinde kendi liderliğinizi gösterecek, aynı zamanda başkalarına yararlı olacağınız ortak hedefler çizeceksiniz. Gruplaşmaların yoğunlaştığı bu dönem reformist yaklaşımlar sizi harekete geçirebilir. Arkadaşlıkların yenilenmesi ile, sosyal ilişkilerde beklediğiniz hareket öne çıkıyor.

Güneş Gazetesi

Sevgilinizden beklediğiniz haber bugün gelecek. Bu haberle birlikte ferahlayacak ve üzerinizdeki tereddütlerden sıyrılacaksınız. Dedikodulara önem vermeyin. İş ortamında dikkat dalgınlığı yaşayabilirsiniz. Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri iyi hesaplayın.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0075 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme