Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (21 Eylül 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Koçlar saat 04:25-22 Eylül saat 01:33 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.  Bunun anlamı her konuda dikkatli olmanız,  pişman olacağınız şekilde kararlar almamanız ve beklemede kalmanızdır. Halledilir nasılsa diyerek onayladığınız bir durum veya iş, istediğiniz hızda ilerlemeyebilir veya bir yarar sağlamayabilir. Söz verdiğiniz bir konuda  sözünüzü yerine getirmeniz mümkün olmayabilir. Aklınızda olmayan, karşınıza çıkabilecek bir fırsat üzerinde mutlaka iyice düşünülmesi yararlıdır.

 

Saat 08:45 Satürn-Pluto olumlu görünüm, Eylül 2015 tarihine kadar(Satürn-Akrep burcu geçişi bitene dek) hem finansal hem de kariyer hayatınızla ilgili konuların  sağlam bir zemin üzerinde inşa edilmesini sağlayıcıdır. Bu görünüm astrolojik olarak iki gezegeninin birbirini karşılıklı ağırlaması anlamına gelir ki, bu ağırlama sayesinde mesleki alanda yeni bir dönüşüm, değişimin olumlu ve size gerekli şekilde düzenlenmesini mümkün kılacaktır. Ayrıca ortaklaşa mal taksimi, miras, kredi ve ek gelir elde etme, istikrarlı bir büyümenin sağlanması yönünde de sizleri hazırlayıcı olacaktır. Bu görünümü günlük bir etki gibi düşünmeyelim. Yukarıdaki tarihi merkez alarak geniş bir açıdan bakalım. Siz bu sürenin sonunda parasal kaynaklarınızı kullanmayı, ilişkilerde nasıl alışverişte bulunulması gerektiğini, kimlerle yola çıkabileceğinizi, kariyer anlamında kalıcı kararlar almayı öğreneceksiniz. Şöyle bir düşündüğünüzde  bütün bunları, bir  insanın  hayatında önemli gelişmelerdir.

 

Not:  İlki, 27 Aralık 2012 tarihinde gerçekleşen ve ardından 8 Mart 2013  tarihinde ikincisini deneyimlediğimiz   Satürn-Pluto olumlu görünümü bugün 3. kez tekrarlanıyor. Ancak Satürn Akrep burcunda ilerlediği müddetçe Eylül 2015 tarihine kadar etkilerinden istifade edebiliriz.

 

Bazen biz farkında bile olmadan
Mucizeler hazırlanır lehimize olan
Biraz sabırlı ol ey İnsan
Yaralar sarılır, çekilenler unutulur
Yeniden doğmuş gibi olursun O AN.......iremSU

 

Olumlu gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Sabah Gazetesi

Günlük yaşamınızda mücadele ettiğiniz rutin işlerinizde bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Fakat, bu tür gelişmeler sizin beklediğiniz ve hatta oluşabilecek dezavantajlı duruma karşı hareket tarzını belirlediğiniz bir durum. Bu nedenle endişe edilecek herhangi bir durum mevzu bahis değil. Strese bağlı baş ağrılarınıza dikkat edin.

Hürriyet Astroloji

Karşınıza çıkan kişiler güven telkin etmiyor olabilir.

Her ne kadar bu kişilere güvenmek isteseniz de, araştırdıkça ortaya çıkan şeyler olayları daha da anlaşılmaz hale getirebilir .

Takvim Gazetesi

Kartınız Zenginlik... Maddi konularda uzmansınız. Bugün sadece kendinizin değil başkalarının hesaplarını da tutmak zorundasınız.

Turk.net

Gözünüz çeşitli sosyal etkinliklerde, ama yakınınızdakilerin koşulları ve moral durumları size ayak uydurabilecek yeterlilikte değil gibi. Akşam saatlerinde yapacağınız bir programa dahil olmak isteyenler olabilir. İkili ilişkilerde sorunları içerde çözme yolunu seçmelisiniz. İnsanların derde derman olan merakı, sorunları kördüğüm haline getirebilir.

Aşk Yaşamı: Gelecekle ilgili projeleriniz riske girebilir. Sevgilinizde, onun size yetmediği şeklinde duygular uyandırıyorsunuz. Onunla yaşadığınız ilişkiyi başkalarıyla bu kadar paylaşmanız gerekmiyor.

İş yaşamı : Hazırlıksız olduğunuz aksamalar söz konusu, ama altından kalkmayı başaracaksınız. İşinizi çok ciddiye alarak çalışıyorsunuz. Önünüzde atlamanız gereken iki engel var.

Para Durumu: Elinizdeki bir malın paraya dönüşebilme olasılığı oldukça kuvvetli. Bununla ilgili gelişmeler yarın alacağınız bir haberle başlayabilir. Son zamanlardaki sıkışmalar, bağladığınız sebeplerle sınırlı değil.

Dikkat: Ağzınızı sıkı tutmanız gereken bir gün olabilir. Dolaylı edinilmiş bilgileri paylaşmak durumunda değilsiniz.

Güneş Gazetesi

Ortada aleyhinizde hiçbir ciddi durum yok! Son damlanın bardağı taşıracağını unutmayın. İşinizle ilgili kararlarda çok aceleci davranıyorsunuz. Çalışma hayatınızın olumsuz etkilenmemesi için önemli kararlar konusunda acele etmemeye dikkat edin. Kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0119 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme