Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (22 Aralık 2011)

Mynet Astroloji

Sevgili Koçlar, 22 Aralık-20 Ocak 2011tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerleyecek Güneş, sadece sizin için değil hemen hemen tüm burçlar için, disiplinli çalışma, sorumluluk, kariyer hayatına önem verme, toplum içindeki yerinizi belirleme konularında önemli tarih aralığıdır. Bu dönemde, çalışma hayatınızla ilgili  her şey ön plandadır. Emeğinizin karşılığı alma arzusu yani  maaş artışınız, konumunuzun belirlenmesi(terfi, tayin, atama), yıllık çalışma planının uygulanması veya son noktaların gözden geçirilmesi, mesleki ihtisas alanınızla ilgili beklediğiniz gelişmeler hep bu dönem içinde ele alınacak konular arasında yer alabilir. Bu süreçte sizler açısından en önemli nokta bir hedef belirlemek veya daha önceden belirlenmiş hedefinizle  alakalı geldiğiniz son durumu saptamaktır.

 

Güneş Oğlak burcu sürecinde temkinli, akıllı, mantıklı davranmanızı, sabırlı olmanızı ve şu aralar dış dünyanın eğlenceli yanlarından ziyade, kendinizi işinize adamanızı, çok çalışarak kendinizi iş hayatında göstermenizi öneriyorum. Bu dönemde sorumluluklarınız sizi bunaltsa da siz sakın yılmayınız. Doğru yolda kendinize emin bir şekilde ilerleyiniz. Bunun karşılığını muhakkak alabilirsiniz. Güneş-Oğlak burcu geçişinin etkili tarihleri: 22-23-29 Aralık. 22 Aralık tarihinde Jüpiterin geri hareketi nedeniyle mesleki konularda acele kararlardan kaçınıyoruz. Maddi açıdan güven vermeyen, gelecek vaat etmeyen işler üzerinde zaman kaybetmemek gerekiyor. 26 Aralık sonrasını beklemekte yarar var.

 

Düşündüğünüz, tasarladığınız, umut ettiğiniz her ne varsa gerçekleşmesi ve daim olması dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Evinizde telaşlı ve yorucu bir atmosfer olabilir. Duygusal bir ilişkiyle ilgili olarak anlaşamamazlıklar çıkması ve sinirli bir münakaşaya girmeniz olasıdır. Uzun süredir görüşmediğiniz bir dostunuzla karşılaşabilir veya bu kişiden bir haber alabilirsiniz.

Milliyet Astroloji

Maddi açıdan zorlu bir yenilenme süreci içindesiniz. Başkalarının maddi imkanlarına ihtiyaç duyabileceğiniz şartlar bazı yanılgılar taşımakta. Finansal anlaşmalarda daha temkinli olmalı, verilen sözlere dikkat etmelisiniz. Bu günlerde ortak harcamaların getirdiği yükler açısından kritik gelişmeler var. Eşin para durumu ile ilgili sorunlar sizi zorlayabilir.

Vatan Gazetesi

Sır verdiğiniz insanlara dikkat edin. Sağda solda hakkınızda yoğunlaşan dedikodunun kaynağı bu kişilerden biri olabilir. Dikkatsizliğiniz yüzünden bir miktar paranız ve değerli eşyanız kaybolabilir. Yüksek mevkilerden insanlarla tanışma fırsatı yakalayacağınız bir günde bulunuyorsunuz.

Turk.net

Uzak akraba ilişkilerinizde yakınlaşmalar, sık görüşmeler söz konusu.Yeni dostluklar kurmak hoşunuza gidiyor. Yeni dostlukların insanın yaşama bakışını zenginleştirdiği yolunda inançlarınız var. Yeniliklere açık birisiniz. Düşüncelerini sizinle paylaşmak isteyenlerin sayısı çoğalıyor. Yakın bir zamanda çok ilgisiz olduğunuz bir alan sizin ilginizi çekecek.
Para Durumu: Küçük bir para desteğine ihtiyacınız olabilir. Bir taşınmanın eşiğinde gibisiniz, bu sizi ürkütüyor. Alacak verecek işlerinde bugünlerde bazı küçük zararlar olabilir.
İş Yaşamı: Birkaç görüşme sonra ikna olduğunuz konu, yakında size kolaylıklar sağlayacak. İşyerinizde herkesin her şeyini bilen tek kişisiniz. İnsanları dinlemeyi iyi bilmeniz ve ağzınızın sıkılığı sizi sırdaş yapıyor.
Aşk Yaşamı: İki cins arasındaki dostluğa pek inanmayan sevgiliyle sorunlu görünüyorsunuz. Bu, onun genel bakışı olmayabilir. Sizin ilişkilerinizin özelinde rahatsızlıklar yaşıyor olabilir.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Yeni tanıdığınız birine bir daha onu görme şansınız olmayacakmış gibi davranıyorsunuz. Yeni dostluklar kurmada biraz daha ağır davranabilirsiniz. Bu sizi bilin ki daha cazip yapacak.

Takvim Gazetesi

Kötü olaylardan bahsederken karşı tarafı tenkit eder gibi konuşmamalısınız.Bu kadar kırıcı olmamalısınız.

Sabah Gazetesi

Arkadaşlarınızın zeki olmasından hoşlanıyor ve akıllıca seçimler yapıyorsunuz. Duygusal veriminizi, doğru kişilerle birlikte çalıştığınız zaman alıyorsunuz. Güzel konuşmalarınızla çevrenizi etkileyecek ve karşıt düşüncelere karşı güzel bir konuşma yapacaksınız. Verici ve paylaşımcı yönlerinizi olumlu bir şekilde yansıtabiliyorsunuz. Güven duygunuz gelişiyor.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0069 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme