Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (24 Eylül 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Koçlar Ay-Oğlak burcu seyriyle yeni haftamız başlıyor. Gün boyunca üzerinizde etkili olacak sorumluluklar, aileniz ve ilişkinizinhayatınızdaki önemi, güvenceniz gibi meseleler üzerinde daha ciddi manada durmanızı sağlayıcıdır. Bu enerjinin etkinliği altında, alıştığınız düzeni koruma ve sağlamlaştırma arzunuz yoğundur. Ailenizi bir çatı altında güven içinde yaşatmak arzunuz gayet yüksektir. Ay-Oğlak burcunda toplumsal manada sizedüşen görevlerin farkında olmamız gerekir. Nasıl bir ortamda yaşıyoruz. Ne gibi haksızlıklar var. Bunlara bir bakmakta yarar var.

 

 

Günün tümünde iş hayatınız,aktivitelerinizde başarılı olma gayeniz yüksektir. Geleceğinizi düşünerek hareket etmeye çaba gösterirsiniz.Dış dünya ile kavga etmek, çatışmak yerine, bizzat oyunu kuralına göre oynayarak kendinizi sağlama almaya çalışırsınız.Saat 10:49 Ay-Mars olumlu görünümü sizistres altında bırakan meseleleri gayet başarılı bir şekilde atlatmanızda yardımcıdır. Kimi zaman hayatın baskıları canımızı sıksa da, biliyoruz ki mücadele etmeden, haklarımızı korumadan kimsenin bizi düşünmesi mümkün olmuyor.

 

 

Yeni haftanın, başarılı iş girişimlerinde bulunmamıza ve güzelliklerle karşılaşmamıza vesile olması dileğimle,

 

Hürriyet Astroloji

Bugün bazı karmaşık olaylarla karşılaşabilir ve bir anda kendinizi sorunların altından kalkamayacak kadar güçsüz hissedebilirsiniz. Duraklar, karamsarlığa kapılır veya cayarsanız zararlı çıkabilirsiniz. Bu durumda daima cesaretli davranmanız ve verdiğiniz kararlarda ısrar etmeniz etmeniz şarttır. Söylenenler sizi yıldırmamalıdır çünkü en karışık anlarda bile olumlu bir çıkış yolu bulabilirsiniz.

Milliyet Astroloji

Amaçlarınıza daha sıkı sarılmaktasınız. Daha tempolu geçecek bu süreci üstlerle ilişkileri dikkate alarak geçirmelisiniz. Beklediğiniz değişim ve ardından gelen yenilenme sizi tatmin etmiş olmalı. Sorumluluk altına girdiğiniz iş hayatında statünüzü etkileyen fırsatlar olabilir. İkili ilişkilerde ise size karşı duran ve kopmalara neden olacak noktalara dikkat etmelisiniz.

Vatan Gazetesi

Sevdiğiniz kişiyle karşılıklı yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Onun kalbini istemeden kırabilirsiniz. Eleştirici yönlerinizi kullanmadan önce iyi düşünmeli, gerçekleri algılamaya çalışmalısınız. Mantıklı hareket etmeyi sevdiğiniz halde geri-limlerinizi maalesef işinize de yansıtıyorsunuz.

Turk.net

Günlük sorumluluklarınızla daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Planlı olmazsanız zararlı çıkabilirsiniz. Gökyüzündeki gerginlik sizin için evle ilgili konularda yoğunlaşabilir. Günü mücadele ederek geçirebilir, aşırı duygusal tepkiler verebilirsiniz.
Para Durumu: Parasal ortaklıklar son derece ilgi çekici olabilir. İstediklerinizi elde etmek için çok daha büyük bir çaba sarfediyorsunuz. Değişen koşullar sizi huzursuz kılsa bile sürprizler ve yaklaşımlarla bu problemlerin üstesinden gelebilirsiniz.
İş Yaşamı: İşle ilgili öncelikler ve tamamlanması gereken sorumluluklarınız var. Özellikle sabah saatlerinde bu konuda hızlı ilerleme sağlayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan destek görmeniz muhtemel.
Aşk Yaşamı: Olayların pek istediğiniz yönde gitmemesi sizi rahatsız edebilir. İyimserliğinizi korumaya çalışmalı ve dikkatsizliklerden kaçınmalısınız. İlişkiniz için yepyeni düşünceleriniz ve planlarınız olmasına karşın bunları hemen uygulamakta engellerle karşılaşabilirsiniz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: İkili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikler bağlamında daha toleranslı olmalı ve çatışmalardan uzak kalmalısınız.

Takvim Gazetesi

Kartınız Geçit... Büyük düşünüyorsunuz ve çok meraklısınız. İlginizi çeken birden fazla işlerle ilgilenerek işi fazla abarttınız. Bugün biraz daha geri adım atmanız gerekiyor.

Güneş Gazetesi

Mutlu ve doyumlu bir ilişki içindesiniz. Çok fazla bir arada olmanın ilişkiye zarar vermeyeceğini kanıtladınız. Bugünlerde yeni kararlar mutluluğunuzu pekiştirebilir. Çalışma hayatınızda yüksek performans ve ataklığınızla başarıyı yakalamaya adaysınız.

Sabah Gazetesi

Ay'ın konumu bilinçaltınızı etkilemeye devam ediyor. Huzursuz bir tutum sergileyerek, sizin hakkınızda ki fikirlerini öğrenmeniz mümkün değil. Gereksiz bir tartışma başlatarak, bir sonuca varamazsınız. Gelişigüzel olayların sizi tatmin etmeyeceğini bildiğiniz için, sınırlarınızı dar bir çerçevede tutmak istiyor ve seçicilik konusuna özen gösteriyorsunuz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.01 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme