Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (25 Mart 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Koçlar yeni haftamız Ay-Başak burcu geçiş etkinliğinde başlıyor.  Saat 01:08 Ay-Neptün ve saat 08.38 Ay-Merkür karşıtlığı, pazartesi gününün zorunluluklarını hatırlatıcıdır. İşleri yoluna koymak, detaylarla uğraşmak gerekir. Ancak bir yandan da dinlenmek isteğimiz yüksektir. İşte yine iş güç, aynı hayat, değişen bir şey yok diye içimizden geçiririz.

 

Saat  13:01  Ay-Satürn arasındaki görünüm, ilişkinizin  cinsel niteliğini  güçlendirici ve derin ilişki yaşama arzumuzu öne çıkarıcıdır. Aşırı uçlarda gezinebiliriz. Birlikte olduğumuz kişiyi arzulayabilir, onu kıskanabilir, kendimize bağlamaya çalışabiliriz. Parasal konularda tutkulu davranabiliriz.

 

Saat 13:31 Ay-Jüpiter görünümü,  gerek duygularımızla alakalı gerekse çalışma hayatımız ve sağlığımızla ilgili konularda abartılı düşünebiliriz. Bir yandan yoğunlukla veya sorunlarımızla başa çıkmaya çalışırken, diğer taraftan her şeyi eleştirebiliriz. Kolay kolay beğenmeyiz. Hani derler ya, her şeye bir kulp buluyor diye. Bizim de halimiz de ona benzer. Buna dikkat edelim. Aceleye getirmeyelim. Yavaş ve sakin biçimde işlerimizi bitirelim.

 

 

Saat 14:46-26 Mart saat 23:32  arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız.  Ev işi, temizlik, ofis düzenlenmesi, evrakların tanzimi, kişisel bakım, sağlığımıza özen gösterme, cinsel hayatınız ve parasal konular üzerinde titizlikle durulması mümkündür. Ufak tefek rahatsızlıkları  sorun haline getirebiliriz.  Etrafınızda gelişen olaylara bazen mantıklı şekilde ele alırken, kimi anlarda  duyarlı tepkilerde bulunabilirsiniz.  Gün boyunca  yenilik yapmak ve ferahlamak ihtiyacınız yoğundur. Ancak boşluk etkisi altında tedbiri elden bırakmayalım.

 

 

Yeni haftanız esenlik dolu, başarılı, mutlu geçsin. El attığınız tüm işlerinizin olumlu yönde gelişmesi dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Gizli planları, kapalı kapılar ardında olup biteni merak edebilir, gizemli konulara ilgi duyabilirsiniz. Küçük ya da büyük önemde sırlar ve önemli bilgiler gündeme gelebilir. Yaşam tarzınızda ve hayatınızda olumlu değişiklikler yapabileceğiniz günlerdesiniz, çok iyi kullanmalısınız.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Milliyet Astroloji

Eldeki işlere önem vermek ve sistemli olmak gerek. Çalışma düzeninizi yeniden kurmak adına daha fazla çalışmak durumunda kalabilirsiniz. Ancak zihnen karışık olduğunuz bu günlerde hatalar yapmaya açıksınız. Üzerinde ısrar ettiğiniz konularda bazı çözülmeler olabilir. Pratik yanlarınızı geliştirmeye çalışın. Bu günlerde aşkta ve kişisel girişimlerde oldukça cesursunuz.

Vatan Gazetesi

Sağlığınızla ilgili ihmal ettiğiniz bir sorunun çözümü için alternatif gelebilir. Bugün her duyduğunuzu kabul etmeniz uygun değil. Dağılmış ve toparlanamaz gibi görünen işlerinizi yola sokmak adına iyi bir destek bulabilirsiniz.

Turk.net

Yakın bir zaman içinde özel görüşmeleriniz var. Bunun ne tür bir görüşme olacağı belli olmasa da, sevinçlerinizin olacağı kesin görünüyor. Aldığınız bir tavsiyeyi iyi değerlendirmeniz, bugünleri daha sıkıntısız geçirmenizi sağlıyor. Düzgün dostlar içindesiniz. Bu konuda seçiciliğiniz kadar, dostluk ilişkilerindeki vericiliğiniz ve dostluğa bakışınız da belirleyici.
Para Durumu: Paranızı güvence altına almakla çok doğru hareket ettiniz. Bu konuda size yol gösteren dostunuzun önümüzdeki günlerde size daha verimli bir yatırım önerisi olacak.
İş Yaşamı: İşi sorunlarınızı işyerinizde bırakıp ağız tadıyla tatil geçirmekte zorluk çekiyorsunuz. Yakınlarınız sizi bu konuda sürekli uyarıyorlar. İşin yoğunluğunun ve bu işe mecbur oluşunuzun üzerinizde oluşturduğu ağır baskıyı bu gün de hissedeceksiniz. .
Aşk Yaşamı: Bir şeylerin eskimiş olmasının, insanların kendilerini potansiyel sadakatsiz gibi görmelerine yol açtığı doğru olabilir. Ama uzun süreli aşkların sorumluluk ve şartlar altında ezildiğini düşünseniz de, duygusal çıkarlarınızın ne tarafta olduğu çok belli oluyor.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Kendinizle barışık olabilmeniz birçok şeye bağlı. Bunlardan özellikle biriyle ilgili, hiç barış yanlısı sinyaller vermiyorsunuz.

Takvim Gazetesi

İnsanlara biraz sevgi dolu yaklaşmayı denemelisiniz. Bugünlerde oldukça sinirli davranışlar sergiliyorsunuz. Bu durum sizi bazen antipatik yapıyor.

Güneş Gazetesi

Arkadaş ortamlarında yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Bu durum üzerinizde baskı yaratabilir karar vermekte aceleci davranmayın. Duygularınızı kontrol etmeye çalışın. Mesleğinizle ilgili yeni girişimlerde bulunmak için güçlü arzularınız var, fakat üzerinde plan yapmak, düşünmek için daha uygun zamanı bekleyin.

Sabah Gazetesi

Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltılabileceğinizi düşünerek, her zamanki, temkinli ve sistemli yapınızı bozmamalısınız. Bazen her şeyi çok fazla abartarak sorun haline getirebiliyorsunuz. Küçük seyahat planları yapacaksınız.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0072 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme