Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (26 Mart 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Koçlar saat 23:32 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Yapılan işleri birileri beğenmeyebilir veya biz yaptıklarımızdan pek hoşlanmayız. Gün boyunca acil olan işleri halletmek, yerli yerine koymak pek kolay olmaz. Yüksek standartlar koyarak kendinizi zorlamayınız. Yapabileceğinizin en iyisine yöneliniz. Hiç kimse mükemmel olmadığına göre, sizin de gücünüz bir yere kadar. Günlük aktivitede bir şeylere sinirlenmeden, etrafınızdaki insanların davranışlarına kafanızı takmadan işinize odaklanınız. Bitkisel çaylar, hem rahatlatıcı hem de hazmı kolaylaştırıcıdır. Yeni bir işe kalkışmamakta yarar vardır. Rutin işlerinize ağırlık verebilir, yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Saat 12:26 Mars-Jüpiter olumlu görünümü boşluk etkisi altında gerçekleşecek. Eğer bir yenilik düşünüyorsak bunun mutlaka gerçekçi bir şekilde gözden geçirilmesi lazım. Sözgelimi yolculuklarda güvenilir firmaları tercih etmek iyi olur. İş girişimlerinde enine boyuna düşünülmelidir. Şu andaki mevcut durum hoşunuza  gitmediği için önünüze çıkan her teklife evet demeyiniz. Başka bir yere yerleşmek istiyorsanız, çevre şartlarını  gözden geçirmeden bunu yapmayınız. Boşluk etkisi altında yapılacak yeni bir girişim erken olacağından problemler çıkarır. Etraflıca düşünülmelidir.

 

Saat 23:32 sonrası Terazi burcunda ilerleyecek Ay, ailevi-eviniz-ilişkinizle alakalı konularda dengeli paylaşımların, karşılıklı görüş alışverişte bulunmanın işaretçisidir.

 

Hayatın güzelliklerini, dostlukların uzun ömürlüsünü, sevginin gücünü, el ele vermenin huzurunu hissedebileceğiniz bir gün geçirmeniz dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Bugünlerde, bazı kişilerin kapalı kapılar ardından sizi desteklediğini veya gizli bir hayranınız olduğunu keşfedebilirsiniz. Ya da tam tersi bazı kişiler sizi engelleyebilir. Korkularınız sizi yavaşlatabilir. Sağlığınızı ihmal etmemeniz gerekiyor.

Milliyet Astroloji

Sizi sorumlu kılan işler üzerinde durabilirsiniz. İş ortamında yenilikler yapmak için uygun şartlar olmasa da üzerinde çalıştığınız konuları bitirmeye gayret edin.Bu arada iş hayatında kendinizi gösterme çabanız sürüyor. Bir yandan da sizin için önemli olan kişisel başlangıçlarınızı ilerletmekte kararlısınız. Eğitim çalışmalarında son derece destekleyici etkiler altındasınız.

Vatan Gazetesi

İyimserliğiniz ve olayların yapıcı tarafını ön plana çıkaran konuşmalarınız çevrenizde etkili olabilir. Ticari bir konuda atılım yapmaya niyetiniz varsa bugün bu cesareti kendinizde bulabilirsiniz. Acele karar vermekten kaçının.

Turk.net

Bir dost ziyareti hayli tartışmalı geçti. Önceleri yatıştırıcı davranıp sonunda tartışmanın baş sorumlusu gibi çıktınız. Bu günlerde sinirlerinizi biraz dinlendirmelisiniz. Akşam yemeği daveti alacaksınız. Bu yemekte tanıştırılacağınız biriyle ilerde bazı ortak çalışmalarınız olacak. Sağlığınızla ilgili endişeleriniz sizi bugün, yarın bir uzmana götürecek.
Para Durumu: Para konularında sözlü olarak pek kabul görmeyen ilkeleriniz var. Ama birçok insan tarafından içini çin imreniliyorsunuz. Paylaşmacısınız. Ama insanların destek ihtiyaçlarını mutlaka dile getirmeleri gerekiyor.
İş Yaşamı: Bugün işinizle ilgili konularda hareketlenme ve yoğunlaşma olacak. Ruhsal yönden biraz kuruntulu ve düşünceli olacaksınız. Fakat iş arkadaşlarınızın ilgisi ve sıcak davranışları sizi rahatlatacak. Karar veremediğiniz konuları da sonraki günlere erteleyeceksiniz.
Aşk Yaşamı: Aşk hayatınızda bugün ne istediğinizi kendinizde bilmiyorsunuz. Bir duygu seline kapılıp gidiyorsunuz. Duygularınızı frenlemeli ve bir yola koymalısınız. Atak davranışlarınız karşınızdaki insanı şaşırtıyor. İsteklerinizin hemen gerçekleşmesini istiyorsunuz. Kendinizi sevgilinizin sahibi gibi görmek istiyorsunuz veya öyle bir izlenim veriyorsunuz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Etrafınızda, insanların sevinç ya da üzüntü olarak yaşadıkları bazı olayların, size bir etkisi olmadığı halde, fazlaca ilgilisi görünüyorsunuz. Henüz bilgi sahibi olmadığınız gelişmeler, sonradan üzülmenize neden olabilir.

Takvim Gazetesi

Bugünlerde hijyen sizin içinçok önemli. Bulunduğunuzhemen her ortamıntemizliğine çok dikkatediyorsunuz. İş yerinizdebilhassa daha dikkatlisiniz.

Güneş Gazetesi

Aşkta acele etmeniz hata yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın. İş yaşamınızla ilgili sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor.

Sabah Gazetesi

Bugün parasal değerlerinizi gözden geçirmek isteyeceksiniz. İçinizdeki kuşkular yüzünden yaptığınız işten zevk almayabilirsiniz. Güven kelimesine gün içinde herşeyden çok ihtiyacınız var.İş hayatınızla ilgili gelişmeleri takip ederken, başarınızı garantileyerek ilerlemenizde fayda var. Dostlar arası kırgınlıklara aracılık yapabilirsiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0137 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme