Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (29 Mart 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Koçlar Cuma günümüz dört önemli görünümün etkisi altında başlıyor. 01:01 Venüs-Uranüs kavuşumu, dış dünyada veya özel ilişkinizde özgürlük arzunuz yükselişe geçiyor. Bu durum, sorunlara katlanmak yerine, tek başınıza hareket etmeyi tercih etmenize yol açabilir. Burada iki husus önemli. İlişkiniz ne kadar sağlam ve siz ne kadar mutlusunuz? Eğer rahatım yerinde diyorsanız bu görünüm,eşiniz ve sizin birlikte yeni bir dünya kurmak amacıyla bir araya gelişinizin simgesi olabilir. Eğer ben kendi yoluma gitmek istiyorum derseniz, bu görünüm yeni ve özgür bir dünyaya adım atma arzunuzun işaretçisi.

 

Saat 02:38 Güneş-Uranüs kavuşumu, artık eskisi gibi biri olmadığınızı, yeni ve farklı bir yaşama adım atmak istediğinizi hem ilişki hem yaşamınızla ilgili her alanda hissedebilirsiniz.Rutin bir hayatınartık sizi doyurmayacağının gayet iyi farkındasınız. Bu görünüm etkisi altında, kişi kendine yeni bir yol açacak ve hayatını yerli yerine koymayı başaracaktır. Yeter ki, değişime hazır olsun, yeter ki bunu gönülden istesin.

 

Saat 18:56 Merkür-Jüpiter görünümü hayallerinizi, hedeflerinizi, arzularınızı gerçekleştirmek içinkendinize güvenmeniz, inanmanız gerektiğini gösteriyor. Siz perde arkasında değil, bizzat önünde olmalısınız.

 

Saat 20:34Merkür-Pluto olumlu görünümü huzur ve emniyetin ne kadar kıymetli olgular olduğunu hatırlatıcı vezihinsel anlamda besleyicidir. Ne durumda olursanız olun, güven duygunuzu ayakta tutmanın, hayattan umudunuzu kesmemenin gerektiğini hatırlatır. Amacınız toplumdaki yerinizi belirginleştirmek ve güç kazanmaktır. İç derinliklerinizle temasa geçtiğinizde yenilenir ve tazelenirsiniz. Ne kadar özel biri olduğunuzu düşünürsünüz. Saat 22:25-31 Mart saat 06:13 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

 

 

Sönmeyi göze alabilirsen, Ateşim diye kibirlenmezsin.

Duman olmayı da, köz olmayı da kabullenirsin......iremSU

 

Cesaretiniz yüksek olsun. Değişimlerin hayrınıza olacak şekilde gerçekleşmesi dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Ani harcamalar veya para akışınızdaki ani değişiklikler ya da yatırımlarınızı ilgilendiren iniş çıkışlar bu konularda daha fazla mesai harcanmasını ve harcamalarda kısıtlamaya gidilmesini gerektiriyor. Bugünlerde, maddi durumunuzda ani değişiklikler de olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Milliyet Astroloji

Ortaklaşa işlerin finansal yanı sizi sorunlu dönemlere sürüklüyor. Kendi kaynaklarınız, borç alacak konularınız hakkında daha net kararlar almanız gerekebilir. Zira başkalarının getirdiği maddi yükler hakkında önemli testlerden geçiyorsunuz. Bu günlerde kredi almak, eşin para durumunda yaşanan riskleriiyi kontrol etmekte yarar var.

Vatan Gazetesi

Bugün olacakları bekleme değil de harekete geçme günü sizin için. Adımlarınızı tutan şey eğer parasal kaygılarsa bu sorunun hiç olmadığını farz edin. Yani hiç paraya ihtiyacınız olmasaydı ne acaba yapmak isterdiniz?

Turk.net

Mutlu haberleriniz var. Sizinle ilgili iyi şeyler düşünen insanlarla tanışmalarınız olabilir. Bu kadar ilgi duyulduğunuza, sevildiğinize siz de şaşıracaksınız. Haftaya çok enerjik başlıyorsunuz. Hafta tatilinizin hareketliliği, önceden planlamadan çıktığınız küçük geziniz hepsi birlikte sizi şarj etmiş gibi. Bu moralle verimli günlere hazır olun.
Para Durumu: Küçük birikiminiz, sizin yönlendirmenizde tehlike altında gibi görünüyor. Para konularında, yakın çevrenizin gözünde biraz zayıfsınız. Gerçekçi bir dostun önerisine ihtiyacınız var.
İş Yaşamı: İş yaşamınızda yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Kısa zamanda bir çok işi bitirebileceksiniz ve ilginç fikirler üretme şansınız olacaktır. Özellikle beklenti düzeyiniz yükselebilir ve kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Size çekici gelecek bazı yeni yaklaşımlarla karşılaşabilrisiniz ancak bu konuda son derece dikkatli olmalısınız. Bazı aldatıcı bilgiler alabilirsiniz yada sizi yanıltmaya yönelik girişimler olabilir. Hayal gücünüzü olumlu kullanmanız sizi ilginç deneyimlere götürebilir.
Aşk Yaşamı: Aşk yaşamınızda sevdiğiniz kişiyle uyumu yakalamak sizin için önemli olacaktır ancak bazı anlaşmazlıklarda söz konusu olabilecektir. Küçük sorunlar gündeme gelebilir ve bu konuları uzuz bir süre tartışabilirsiniz. Duygusal olarak iki farklı eğilim içinde olacaksınız ve bir seçim yapma noktasına gelebilirsiniz. Alacağınız kararlarda duygusal davranmamaya çalışmalısınız aksi halde bazı hatalar yapabilirsiniz. Duygusal konularda girişimde bulunmak için uygun bir günde olmayacaksınız.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Görüşlerinize karşı çıkanlarla yapacağınız tartışmalarda huzursuz olabilirsiniz. Eğer dikkatli davranırsanız yapıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Takvim Gazetesi

Kartınız Ölçülülük... Bugün en çok dikkatinizi çeken konulardan biri iş birlikteliği yapacağınız kişiler olacak. Ancak tartışmalardan uzak kalmanız daha doğru. Dengenizi bozmayın.

Güneş Gazetesi

İstediğiniz gibi yürümediği için size üzüntü veren aşk hayatınız hakkında sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Son günlerde yaptığınız verimli çalışmalar ve yeni fikirlerinizle dikkat çekmeye başladınız. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin.

Sabah Gazetesi

Bugün, sevdiğiniz işleri yapmaktan yanasınızEle aldığınız konuları sonuna kadar sabırla çalışarak, ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz. İnatçı yapınızı daha belirgin bir hale getirmekten hoşlanıyorsunuz. Bugün, olayların üstesinden gelebilecek yeterli enerjiye sahipsiniz.Liderlik özelliklerinizi ön plana çıkarmaktan hoşlanacaksınız.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0262 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme