Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (31 Mart 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Koçlar Pazar günümüz Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Jüpiter yönetimindeki Ay etkisi hayata pozitif açıdan bakabilmenin işaretidir.  İkiyüzlülükten, ayrımcılıktan uzak durmak istiyoruz.  Kimi zaman çok bilmiş gibi davranabiliriz bazen de sevgi olgusu içinde dünyayı kucaklayabiliriz. Maddi alemin tasası, hırsından ziyade inancımızı ön planda tutarak ilerlemekten yanayız. Olabildiğince cömert ve olabildiğince açık görüşlü ve bizimle aynı doğrultuda düşünmeyen kişilere bile gülümseyerek bakmaktan yanayız.

 

Saat 13:12 Venüs-Pluto zorlu görünümü altında, arzularını gerçekleştirmek için istekli olan birey, doğal olarak güçlenmek, toplum içindeki yerini sağlamlaştırmak, birey olarak durduğu yeri bilmek istiyor. İşte bu yüzden aceleci davranabilir veyahut kendinizi denetlemekte zorluk çekebilirsiniz.  Bir yandan hayatını, ilişkilerini bildiği gibi yaşamak, diğer taraftan sorumluluklar, dış dünyanın baskılarıyla başa çıkmak. Güçlü olmak, kontrolü ele geçirmek mi  istiyoruz yoksa  içimizden geldiği gibi spontan yaşamak mı? Hangisi biziz. İşte bu sorunun cevabı gün boyu bizi baskı altına alabilir.

 

Saat 17:49  Venüs-Jüpiter görünümü, bir üst paragrafta ele aldığımız Venüs-Pluto etkisine inat bir görünüm. Cevabını aradığı sorulara coşkuyla yanıt bulabilir. İlişkilerde, dış dünya olan her türlü sevgi alışverişinde kendinden yana hareket etmek istiyor. Yolculuk, yeni bir tanışma, yeni bir çevrede soluklanma, hayatın aktif ve eğlenceli yanlarının tadına varmak istiyor. Olur olmaz diye düşünmüyor. Evet belki kafasının içini kurcalayan meseleler var. Hatta kararsız biraz. Ancak bu görünüm sayesinde canlanıyor.

 

Gününüz arzuladığınız gibi güzellikler içinde geçsin. Huzur yanınızdan hiç eksik olmasın. Can-ı yürekten sevgilerimle,

Hürriyet Astroloji

İçinden çıkılması veya çözümlenmesi zor bir durumla başa çıkabilme umudunuzu yitirmek üzere olabilirsiniz, ama nacizane tavsiyem, konu hakkında tamamen vites yükseltip kararlı bir şekilde ilerlemeniz olacaktır Niobe’ce. Bugün yapılması gereken işlerin tam olarak eksiksiz yerine getirildiğinden emin olmalı, metodlu çalışmalısınız.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe

Milliyet Astroloji

Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.

Vatan Gazetesi

Bugün olacakları bekleme değil de harekete geçme günü sizin için. Adımlarınızı tutan şey eğer parasal kaygılarsa bu sorunun hiç olmadığını farz edin. Yani hiç paraya ihtiyacınız olmasaydı ne acaba yapmak isterdiniz?

Turk.net

Bugün içinizdeki sebebini belli bir nedene dayandıramadığınız canlılık çevrenizdekilere de yansıyor. Duygu dünyanızdaki yeni hareketliliğin bu coşku için yeterli olmadığı düşünülüyor. İyi tanıyanlarınızın sizinle ilgili böyle yorumları var. Akşam saatlerinde, kalabalık bir konuk ağırlayacağınız haberi size kısa bir kaygı yaşatabilir. Ama gelenlerle birlikte olma isteğiniz, sonradan ağır basacak.
Para Durumu: Bütçenizin idaresi tamamen sizin tekelinizde değil gibi görünüyor. Bu konuda epeyce karışanınız var gibi. Alacağınız bazı kararlar, sizi para idaresi konusunda cesaretlendirebilir.
İş Yaşamı: Yeteneklisiniz. Bunları arzuladığınız ölçülerde kullanabilme fırsatı bugünlerde çıkabilir. Birtakım gelişmelere müdahaleden artık vazgeçme kararınız, çok yerinde bir karar olarak görünüyor.
Aşk Yaşamı: Sevdiğiniz kişi ile aranıza mesafe koymayı deneyeceksiniz ama bu kararınızıuygulayamayacaksınız çünkü sevgilinize olan ilginizden vazgeçemiyorsunuz ve ona karşı koyamıyorsunuz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Bazı ilişkilerinizdeki mesafeyi biraz daha aralamanız gerekebilir. Böylece yadırgadığınız davranışlardan daha az etkilenebilirsiniz.

Takvim Gazetesi

Bugün insanlarla uyum sağlamayı kendinize ilke edindiniz. Bu tavırlarınız çevrenizden yoğun takdir alıyor. Övgülerden hoşnut görünüyorsunuz. Partneri olmayan yalnız Koçlar, karşınıza çıkan kişiyi iyi değerlendirmelisiniz. Çünkü aradığınız kişiyi bulmuş olabilirsiniz.

Güneş Gazetesi

Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.

Sabah Gazetesi

Çevresel ilişkilerinizde kendiniz farklı bir şekilde ifade edeceğinizi biliyorsunuz. Beklediğiniz konuların ayağınıza gelmesi sizi olumlu motive edebilir. Bugün düşünmeden ve aceleci bir şekilde sarf ettiğiniz cümlelerin başınıza iş açmasını istemiyorsanız, duygularınızı denetim altında tutmaya çalışmalısınız. Maddi olarak kendinizi yetersiz gördüğünüz bir gün.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.006 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme