Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (05 Aralık 2011)

Mynet Astroloji

Sevgili Koçlar yeni haftamız saat 01:19 Merkür-Mars mücadeleci görünümüyle başlıyor. Bu görünüm, çalışma hayatınız, günlük uğraşılarınız ve  sağlığınızla ilgili meseleleri, hem bedensel ve ruhsal anlamda gözden geçirdiğinizde şu anki mevcut duruma mutlaka çare bulmanız gerektiği yolunda sizi uyarıyor. Kişi bu uyarı karşısında hem geçmişe dönük hem de şu anki mevcut durumu üç  şekilde ele alabilir. Hemen harekete geçerek bu gidişata dur diyebilir. Önüne gelen bir teklifi araştırmadan etmeden kabul edebilir.  Rahat davranır, durumunu, eksiklerini görmezden gelir. Bu üç tavrın hepsi şu dönemde yanlıştır. Peki ne yapılmalıdır. Öncelikle durumunuzu gözden geçirmeli, yeni bir adım için hazırlıklarınızı tamamlamalı, eksiklerinizi düzeltmeye çalışmalı, sistemli ve düzenli bir hayatı sürdürmek için sağlığınıza  dikkat etmelisiniz. Mars uzun aylar boyunca sağlık ve iş evinizde ilerleyecek. Ocak-Nisan arası geri hareket yapacak. Onun için lütfen beslenmenize, yaşam biçiminize, size doyum hissi vermeyen, hiçbir faydası olmayan, zarar verici alışkanlıklarınızı gözden geçiriniz. Bunu yapınız ki, Mars geri harekete geçtiğinde zorlanmayasınız.

 

Saat 02:00 ve saat 05:20 itibariyle Ay-Merkür ve Ay-Güneş arasında oluşan görünüm, hem zihinsel hem kişisel anlamda fikirlerinizi, düşüncelerinizi ortaya koyma yönünde sizi rahatlatıcıdır. Size tavsiyem, bir üst paragraftaki uyarıları gözden geçirmenizdir. Böylece günü daha verimli bir şekilde değerlendirmiş, yerinde konuşmuş, yerinde hareket etmiş olursunuz.

 

Saat 17:07 Venüs-Mars arasındaki görünüm, iş ilişkilerinizi ciddiyetle gözden geçirmeniz ve buna göre düzenlenmesi gerekenleri saptamanız anlamında önem taşıyor. Tedbirli olmakta, sorumluklarınızın farkında birey olarak hareket etmekte yarar var.  Görüyoruz ki bugünkü enerjiler sizi,  kariyer hayatınızı, yaşam biçiminiz, sağlık ve iş verimliliğiniz konularında sistemin gereklerine göre hareket etmeye çağırmaktadır.

 

Kendi yolunuzu bulmanız, kendi ruhunuzu izlemeniz, kendinizle barışık bir gün geçirmeniz dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Duygusal yönden oldukça sadık olduğunuzu ve sevdiğinizin de size sıkı bağlarla bağlandığını hatırlatırım. Sıkılmaya zaman bulamayacağınız bir kaç gün yaşamanız olasıdır. Maddiyatçı yapıda olarak tanıdığınız bir insanın beklenmedik davranışları sizi şaşırtabilir. Bu günleri dikkatli yaşamalı risklere pek fazla girmemelisiniz.

Milliyet Astroloji

Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.

Vatan Gazetesi

Partnerinizle aranızdaki sorunların üstüne birlikte gitmeniz ilişkinizin ilerlemesi adına doğru atılmış bir adım olacaktır. Kariyerinizle ilgili başınıza devlet kuşu konmuş ama siz bunun farkında değilsiniz. Bu durumu değerlendirmelisiniz. Sağlıkla ilgili sorunlarınızı ihmal etmemelisiniz.

Turk.net

Biraz nezaketsiz bulduğunuz biriyle bugün gereksiz bir tartışmaya girebilirsiniz. İnsanların ölçüsüz, hoyratça davranışları sizi fazlasıyla geriyor. Birçokları gibi görmezden gelemiyor, tavırsız kalamıyorsunuz. Akşam sevdiğiniz dostlarınızla birlikte olmak istiyorsunuz. Buna ihtiyacınız var. Onlarla bir şeyleri paylaşmak niyetindesiniz.
Para Durumu: Para sıkıntınızı belli bir zaman en ekonomik biçimde yaşamayı becererek en aza indirdiniz. Bunun sizde bir alışkanlığa dönüşeceği umudunu taşımaya devam etmelisiniz. Yakında küçük bir para haberiniz var.
İş Yaşamı: Bu günkü görüşmede nasıl bir yöntem izleyeceğinizi düşünüyorsunuz. Bu görüşme iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir. İş ilişkilerinizden şikayetçi bir görüntü vermekten çekiniyorsunuz.
Aşk Yaşamı: Aşkın ilk başlardaki coşkusunu yaşamaya bakmalısınız. İçinizde, yeni ilişkinizden çok şey beklemeyen garip bir karamsarlık var. Bugün onun tarafından sürekli aranacaksınız.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Üçlü bir ilişki içinde, bile bile sübjektif davranılıp tartışma yaratılıyor. Bununla ilgili eleştirilerinizi tartışmaya fazla yaklaşmadan yapmanızda yarar var.

Takvim Gazetesi

AŞK: Sevebilmekkonusunda yeteneğinizsonsuz. Size ilgisini verenbirini asla geriçevirmeyecek kadarnezaketlisiniz.PARA: Paralarınızı çarçuretmemek konusunda kararlısınız ancaksevdiğiniz insanların maddi sıkıntıçekmesine de dayanamıyorsunuz.SAĞLIK: Havalardaki değişikliklerbünyenizi etkiledi. Grip olabilirsiniz.

Sabah Gazetesi

Bugün, Ay burcunuzda ilerliyor ve duygusal konularda belirgin bir kişilik vurguluyor. İsteklerinizde artış var ve çevrenizdeki olaylara karşı kayıtsız kalamıyorsunuz. Her türlü sanatsal olayların gündeme geleceği bir gün.Satürn, kişiliğinizle ilgili sorunların abartmasına neden olacaktır. Temkinli davranmanız gereken bir gün.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0062 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme