Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (07 Aralık 2011)

Mynet Astroloji

Sevgili Koçlar,  Boğa burcunda ilerleyen Ay etkinliği altında güne başlıyoruz. Ay-Venüs ve Ay-Mars arasında olumlu görünümler sayesinde kişisel değerleriniz başta olmak üzere,  umutlarınız, kendinizde ve başkalarında önemli bulduğunuz tüm güzelliklerin hissedilmesi, değerinin bilinmesi ve içinde bulunduğunuz durumların yeniden yapılandırılması adına verimli bir gündür. Yaşamsal tüm meseleleriniz üzerinde yarar-zarar hesabı yaparak daha iyi adımlar atabilmek adına gözden geçirmelerde bulunabilirsiniz. Enerjileriniz  sizin gibi, sosyal kişiler için yavaşlatıcı ve ciddiyete teşvik edici olabilir.

 

Ancak  gerçek hayatın güzelliklerinin keyfine varmak için paranın ne kadar önemli olduğunu ve biraz daha idareli yaşamak gerektiğini hissetmeniz adına gayet  faydalıdır. Sizler doğanız gereği kaliteli yaşamayı, güzel ve elit ortamlarda bulunmayı, para harcamayı seven kişiler olduğunuz için farkında olmadan bütçeniz sınırlarını taştığınız olur. Oysaki bugünkü enerjiler altında,  daha dikkatli hareket  etmeliyim diyebilirsiniz. Burada önemli olan bu bakış açısını bir gün değil, uzun süreli devam ettirmektir. Ancak bunu başarmanız kolay değil biliyorum. İşte bugünkü enerji bu anlamda olumludur. Paranıza sahip çıkabilir, gereksiz harcamalardan uzak durabilirsiniz. Kalite anlayışınız yükselir. Ucuz alacak kadar zengin değilim cümlesini kendinize rehber edinebilirsiniz.

 

İçinizden geçen tüm dilekleriniz gerçek olsun. Mutluluk ve şans dolu bir gün dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Sorumluluk duygunuz mükemmel, çalışkanlığınızdan dolayı başarı kazanacaksınız.İyi ilişkiler geliştirmek için iyi bir gün, yeni kişilerle veya uzun süreli ilişkiler kurabileceğiniz kimselerle tanışabilir, itibar kazanabilirsiniz. Bu akşam genel olarak bilgilenme ve öğrenme arzunuz daha yoğun olacaktır. Bir konuk sizi arıyor. Kararsızlığınızı çok çabuk yenmeye çalışmalısınız.

Milliyet Astroloji

Maddi durumunuzla ilgili önemli gelişmeler var.Yeni kaynaklar aradığınız bu dönem çok şey başaracaksınız. Kişisel kazançlarınız üzerinde durmak ve harekete geçirici imkanları kullanmakta kararlısınız. Yine bu dönemde yatırımlarınıza yönelik başlangıçlar yapılabilir. Gereksiz ve abartılan harcamalarınız beklemediğiniz sorunlar yaratacaktır.

Vatan Gazetesi

Aile içinde dönem dönem oluşan gerginlik bugün yerini sakinliğe bırakıyor. Dost ve akrabalarınızla beraber gerçekleştireceğiniz aktivitelerle neşeli saatler geçireceksiniz. Uzun zaman önce bıraktığınız spora yeniden başlamanızın zamanı geldi. Aşktaki durgunluk hâlâ sürüyor..

Turk.net

Bugünlerde ince eleyip sık dokuyorsunuz. İnsanların pek aldırmadıkları ufak sorunlar sizi düşündürebiliyor. Bugün bunlardan bir kısmını yaşadığınız ilişkiler içersinde çözmeyi deneyeceksiniz. Çok düzgün bulduğunuz bir arkadaşınızla birlikte yararlı bir konuda işbirliği içindesiniz. Bu işbirliğine yüklediğiniz anlamlar var. Bukonuda gelecekte bir hayal kırıklığı görünmüyor.
Para Durumu: Ödemelerinizi gününde alamayışınız, sizi ister istemez biraz eli sıkı biri yapıyor. Sizden talep edilen bir maddi desteği karşılayıp karşılamamakta kararsızlık çekeceksiniz.
İş Yaşamı: Elinizin altındaki bir iş,sizin harcınız olmadığı şeklinde değerlendirilse de hızla sonuca ulaşıyor. Nasıl davranacağınızdan emin olamadığınız bir konuda, güvendiğiniz biriyle bugün bir görüşmeniz olacak.
Aşk Yaşamı: Uzun süreli ilişkinizin beraberliğinizin altında bu ilişkiye duyduğunuz büyük güven yatıyor. Tabi, bu güvenin altında da büyük aşkınız. Göz ardı edilen bazı hatalar, yine de söz konusu.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Çağırılıp gideceğiniz bir yerde size pek tat vermeyen birisinin size yakınlaşma çabasını göreceksiniz. Şu günlerde size yöneltilen tebessümlere dikkat etmelisiniz.

Takvim Gazetesi

AŞK: Sessiz, sakin ve gerçekçiyaklaşımlarınızla partnerinizingönlünü fethediyorsunuz. Tamonun idealindeki eş sayılırsınız.Ama onun tutarsız davranışlarınagöz yummanız gerekecek.PARA: El açıklığınızdan dolayıbugün zor anlar yaşayabilirsiniz. Bir türlütutumlu olmayı öğrenemediniz. Siz zora düşünceyardımınıza koşan olmuyor ama.SAĞLIK: Kendinizi dinlemediğiniz taktirde ufaktefek rahatsızlıklarınızı hissetmeyeceksiniz.

Sabah Gazetesi

Çevresel ilişkilerinizde yaşadığınız sorunları özel yaşantınıza yansıtmamalısınız. Bugün, kendinize yakın hissettiğiniz kişilerin etkisinde kalabilirsiniz. Daha sonra fikrinizideğiştireceğiniz için, hiçbir şekilde ileriye dönük sözler vermemelisiniz. Partneriniz üzerinde güç kanıtlama yoluna girerseniz, sert tepkiler alacaksınız.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0105 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme