Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (07 Ekim 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Koçlar 7 Ekim saat 20:54-5 Kasım saat 10:43 tarihleri arasında Yay burcunda ilerleyecek Venüs dönemi genel açıdan bakıldığında insanın özgürce ilişkiler yaşamak, her görüşten insanı kucaklamak, gönlünün kapılarını açmak, pozitif yönde anlaşmak, samimiyeti her daim öne almak şeklinde özetlenebilir. Yaşam sevincinizin bir hayli yükseldiği bu süreçte ayrıntıların üzerinde pek durulmaz. Bütüne ve bütünün hissettirdiği coşkuya, hevese, keyiflere önem verilir. Venüs, parasal kazancımızla ilgili konular da etkin bir geçiştir. İnsan ekmeğini kazanmak için, tecrübeleri doğrultusunda bir iş arayışında bulunabilir. Ancak harcamalara dikkat etmek gerekir. Venüs, ilişkiler yönünde de etkilidir. Bu dönemde sevgilinizle haberleşmek, yolculuğa çıkmak, birlikte keşiflerde bulunmak arzunuz yoğundur. Bekar Koçlar yeni biriyle tanışabilirler. Ancak bu etki altında başlayan bir ilişkinin uzun sürmesi pek enderdir. Uzaklarda olan sevgiliyi görmek, onunla bir araya gelmek arzusu, dönemin önemli etkileri arasında yer alır. Venüs-Yay geçişinde sıraladığım bu etkiler genel bir tanımlama olarak geçerli olsa da, asıl önemli olan,  Venüsün gökyüzünde yapacağı görünümlerdir. Dönemi astrolojik anlamda daha net anlamımızda yardımcı olur.

 

Bu yıl Venüs-Yay burcu geçişinin Ekim ayındaki etkili görünüm tarihleri 10, 16, 17 Ekim. 16 Ekim tarihindeki  Venüs-Chiron arasındaki zorlu görünüm, özellikle ilişkisi problemli olan Koçlar açısından önemli. Neden? Çünkü ciddi ilişki evinizin yöneticisi Venüs olduğu için, bu görünüm  ilişki anlamında yanılgılara sebebiyet verebilir. Eğer her ikinizin ortak uyum haritanızda problemler varsa, doğal olarak bu sorunlar yüzeye çıkabilir.

 

Venüs-Yay burcu geçişinin her birimiz için güzel değişimlere işaret olması dileğimle,

Sabah Gazetesi

Bugün, duygularınızı bastırmak ve içselliğinizi yeniden gözden geçirmek istiyorsunuz. İnce planlarınız var fakat çalışmalarınızı düzenlerken, kişisel özelliklerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Bazı detaylar yüzünden zaman kaybı yaşayabilirsiniz. Arzulamadığınız işlerden soyutlanmak için, bahaneler bulmak istiyorsunuz.

Milliyet Astroloji

Maddi manevi sizi zorlayan koşulların üstesinden gelmeye çalışın. Zira yaşanan değişimlerin size sağlayacağı önemli fırsatlar kapıda. Her ne kadar parasal sorumluluklarınız artsa da yeni destekler sizinle birlikte. Borç alacak konularınızı yapılandıracağınız bu günleri daha çekinceli geçirmek ve ortak harcamaların getireceği riskleri hesaplamak gerekecek.

Turk.net

Arkadaş çevreniz ve onlarla ilişkileriniz tüm sosyal tatminlerinizi karşılayabiliyor. Ama bu yoğunluk birtakım zaaflı kişilikleri sizden gizleyebiliyor.

Dostluk adına üstlendiğiniz yükümlülüklerin bir kısmını, yoğun sevgi ortamınızdan arınarak değerlendirmeniz yararlı olacak. Aileniz sizden bir konuda destek bekliyor, bunu farketmelisiniz.

Aşk Yaşamı: Bir gün, bir yerde hayatınızın aşkıyla karşılaşabileceğinize dair inancınızın, sizi duygusal bir tembelliğe sevk ettiğini göremiyorsunuz. Rastlantılar kadar çaba da önemli.

İş Yaşamı: Ruh haliniz tatil sonrası çalışmaya pek uygun değil. İşlerin pek yoğun olmaması durumunuzu biraz kolaylaştıracak.Çalışkan ve becerikli olmanız, sistemli olmayışınız nedeniyle hakkettiği randımanı alamıyor.

Para Durumu: İçinizden geçen özlemlerle para durumunuz arasında büyük fark var.

Yeni, daha mütevazi bir yaşam tarzı belirleyip kendinizi buna alıştırmanız yararlı olabilir.

Dikkat: Çevrenizde olup bitenlerle biraz daha yakından ilgilenmeniz gerekiyor

Yakın akraba ilişkilerinizdeki son gelişmeler, sizi herkes kadar ilgilendiriyor.

Takvim Gazetesi

Kartınız Yargılama... Bazı kişileri

yargılamak istemenize rağmen

susmayı tercih ediyorsunuz.

Aklınızdakileri hemen uygulamayın.

Hürriyet Astroloji

Durumunuzu doğru değerlendirmeniz gerekiyor, rekabet ortamları sizi yavaşlatabilir.Dikkatleri üzerinize çekmek yerine gerekeni yapmalısınız . Zıt fikirli kişilerden uzak durun . Tüm burçlar için gün geneli: Yararsız işlerle uğraşabileceğimiz veya vakti daha iyi kullanmanın yolları varken detaylara boğulabileceğimiz bir gün . Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın . Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

Güneş Gazetesi

Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0078 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme