Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (09 Nisan 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Koçlar Salı günümüz burcunuzda ilerleyecek Ay etkisi altında başlıyor. Bu enerji, sizi her anlamda, her konuda ve alanda teşvik edicidir. Duygularınızı ateşlendirir,  aklınıza geleni hiç bekletmeden yapmanızı sağlar. Kimseye hesap vermek zorunda hissetmezsiniz kendinizi. Sizin için haklı çıkmak  son derece önemlidir. Güvenli, kendine inanan bir kişi olarak arzuladığınız sonuca ulaşmak istersiniz.

 

Saat 14:56 Ay-Uranüs kavuşumu, ani bir çıkışla düşüncelerinizi ifade etmenin, değişim ve yeniliklere duyulan ihtiyacın göstergesidir. Özel yeteneklerinizi, parlak fikirlerinizi ortaya koymaktan zevk alırsınız.

 

Saat 19:29 Ay-Pluto görünümü, toplumsal konular ve bazı önemli meseleler üzerinde  hislerinizi, öfkenizi dışa yansıtmakta zorlanmanıza yol açar. Konuşmak, derdinizi anlatmak, kızgınlığınızı ifade etmek isteseniz de sizi anlamaları pek kolay olmaz.

 

Saat 22:50 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, günün bu saatlerinin  aktif, neşeli, iletişime dönük, eğlenceli ve olumlu geçmesinde yardımcıdır. Çevrenizdeki kişilerle haberleşerek düşüncelerinizi paylaşabilir, aktif olarak harekete geçebilir, özgür bir şekilde kendinizi ifade edebilirsiniz.

 

Öldüğümüzde hatırlanmak yerine, yaşarken unutulmasak ne iyi olur......iremSU

 

İyilik ve güzelliklerle anılmamız ve huzurlu bir dünyada yaşamamız dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Plan, proje veya fikirlerinizi ortaya koyma biçiminiz meteor yağmurlarını andırıyor olabilir. Biraz yavaşlamalısınız.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe

Milliyet Astroloji

Ay burcunuzda yerini almışken harekete geçirici şartlar hızlanıyor.Kısıtlayıcı koşulları geride bırakacak yerinizde duramayacaksınız. Kendinizi başlangıçlarınız üzerinden ortaya koymaya başlıyorsunuz. Hayata bakışınız ve yenilenen kimliğiniz sayesinde önemli kararlar almaktasınız. Eş veya ortağın mali sorunları üzerinde de durmanız gerek.

Vatan Gazetesi

Bugün yaşadığınız olaylarda tepkilerinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Bunu başaramamışsanız sizi huzursuz edecek geri bildirimler alabilirsiniz. Sabır ve anlayışa bugün her zamankinden daha çok ihtiyacınız olabilir.

Turk.net

Çevrenizdeki ufak tefek karışıklıklardan etkileneceğiniz bir gün geçireceksiniz. İnsanların birbirine düşmanlık göstermesini anlayamıyorsunuz. Karamsar duygular sizi iç dünyanıza zaman zaman döndürecek. Ancak işinizdeki yoğunluk sizi zihinsel olarak canlandıracak. Sevdiğiniz insanlara düşkünlüğünüz hastalık durumuna gelmemeli, yoksa onu kaybedersiniz.
Para Durumu: Bugün elinize uzun zamandır beklediğiniz bir miktar para geçecek. Elinize geçen parayı harcarken dikkatli olmalı özellikle borç vermekten kaçmalısınız. Borcuna sadık olmayan dostlarınız yüzünden maddi sıkıntı çekiyorsunuz.
İş Yaşamı: Bugün sıradan işlerle kaybettiklerinizi yeniden kazanmak için daha özverili çalışmalar yapacağınız bir gündesiniz. Göz boyamak yerine inanarak iş yapmalısınız ki gerçek başarıyı yakalayabilesiniz
Aşk Yaşamı: Burcundaki yıldızlar sizi desteklediği için aşkta şanslısınız. Sevdiğiniz insanla bir arada güzel saatler geçirme fırsatı elde edeceksiniz. Yalnız sitem, ima şüphe ile onu kırmamalısınız.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Bugün alacağınız bazı haberler ailenizde karışıklıklara neden olabilir. Sağduyulu yaklaşımınızla huzuru sağlayabilirsiniz.

Takvim Gazetesi

Zihinsel enerjiniz çok büyük. Hafızanıza her konuyu yerleştiriyor ve hatırlıyorsunuz. Ancak bugün biraz huzursuz gibi davranışlarınız var. Girdiğiniz ortamları çabuk terk ediyorsunuz. Bunun için insanlar sizi yanlış anlamaya başladılar.

Güneş Gazetesi

Onun da sizinle benzer görüşte olması, ilişkinizde bir rahatlamanın yaşanmasında çok etkili olacak. Yaptığınız işle ilgili hiç etki altında kalmamalısınız. Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız karar alıp sorumluluğunu da yalnız göğüslemeniz gerekecek.

Sabah Gazetesi

Konuşacağınız ve paylaşımlarınızı aktaracağınız kişilerin,önemli destek verici davranışları sizi memnun edecektir. Aranızda kavga çıkmasını istemiyorsanız, sevgilinizle, sosyal aktivitelere beraberce katılmaya teklif etmelisiniz. Sorunlarınızı tartışmaktan kurtulursunuz. Venüs sizi çekici ve hoş yaparken, karşı cinse istediklerinizi yaptıracağınız bir gün.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0066 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme