Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Çevrenizle aranıza sınır koymanın zamanı geldi. Kişisel çıkarlarınızı umursamayarak herkese yardım etmeye çalışıyorsunuz. Biraz bencil olun.

Vatan Gazetesi

Bugün otorite figürü ile doğru iletişim kurmak ve kendinizi etkin biçimde ifade etmek, topluluk önünde olmak konularında olduğunuzdan çok daha agresif bir tutum sergileme ihtimali var. Yaptıklarınız çok fazla görünür olacak.

Hürriyet Aile Burçlar

İnsanların aşırı talepkâr olması işlerinizi aksatabilir ya da engel teşkil edebilir. Bu kişileri nazikçe bertaraf etmeli ve kendi planlarınıza kaldığınız yerden devam etmelisiniz. Negatif düşüncelerden arınmanızın tam vaktidir.

Günün Atmosferi:Hislerimizle değil, mantığımızla hareket ediyoruz Israrcı ve talepkar kişilerin etkisi, özellikle sabah saatlerine kadar tartışmalara yol açabilir. Öğle saatlerine kadar Ay boşlukta seyredeceği için ruh halimiz biraz durağan olabilir. Öğleden sonra ise, fikirlerimizde yaratıcı ve yenilikçi olmamızın yanı sıra, sağlıklı bir iletişim, karşılıklı beyin fırtınaları, sosyal ve kültürel aktiviteler de söz konusu. Aklımızı doğru işlere odaklamalıyız. Etrafımızdakilerin ilgisini çekmek istiyorsak, duyguları devre dışı bırakmalı ve keskin zekâmızı ortaya koymalıyız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 29 Nisan 2016 Günlük Burç Yorumları

Milliyet Astroloji

Bugün iş hayatınızdaki konular gündeminizi meşgul edebilir. Bazı işlerinizi ilerletmekte zorlanabilirsiniz. Değişim içinde olacağınız zamanlar var. Yöneticilerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Keyif aldığınız konulara yönlenebilirsiniz. Gün içinde duygusal yönden kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz.

Hürriyet Astroloji

Parasal konularınız üzerinde ince eleyip sık dokumalısınız. Özellikle şu sıralar yanlış anlaşılmalara ve hatalara çok müsaitsiniz. Dolayısıyla maddi başlıklı konuları çok daha detaylı ele almanızda yarar var. Bütçenizi, gelir-gider dengenizi doğru yönetmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: 22 Mayıs tarihine kadar Boğa burcunda geri hareketine başlayan Merkür’ün geri harekette olduğu dönemde, hayatımızdaki maddi veya somut konuları yeniden gözden geçirme fırsatı bulabiliriz. Bütçemizin yeniden yapılandırılma ihtiyacı varsa yeniden yapılandırabilir, yeteneklerimizi daha fazla para kazanmak için nasıl kullanabileceğimiz üzerine daha fazla düşünebilir, yeni yollar arayabiliriz. Detaylar önemli, ama asıl olan önümüzdeki üç haftalık süreçte, beyin kaslarımızı daha çok maddi başlıklı konular, ödemeler ya da yeni kazanç yolları üzerine yoracağımız gerçeği. Yatırımlarımız, maddi girişimlerimiz, ödemelerimiz, harcamalarımız ve gayrimenkul başlıklı konularda yorucu uğraşılar ön plana çıkabilir. Bu başlıklarda yer alan evraklarla ilgili ya da iletişim bağlantılı sorunlar dikkat gerektirebilir. Bugünden itibaren, Mayıs ayınin son haftasına kadar, yanlış giden mesajlara, elektrik elektronik araçlarla ilgili problemlere dikkat etmekte ve yanlış anlaşılmalara bağlı iletişim problemlerine, söylenilen saatte söylenilen yerde olamama, söylenilen saatte kalkmayan araçlar, unutulan biletler, pasaportlar, yağ su kontrolü yapılmadan binilen arabalar, yanlış koltukta, hatta yanlış yere yolculuklar türünde karışıklıklara, çifte rezervasyonlara, dikkat etmekte fayda vardır. Unutulan eşyalar, karışan evraklar, çöken bilgisayar sistemleri dikkat gerektirebilir. Ancak, eski tanıdıklarla görüşmek, karşılaşmak ya da geçmişle bağlantılı proje ve işlere hız kazandırmak için uygun zamanlardır.Eğer bu karışıklıkları doğru yönetebilirsek birbirimize karşı anlayışlı olacağımız günlerdeyiz.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Elle Dergisi Astroloji

Sabah saatlerinde ilişkiler konusunda biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor özellikle kadınlarla ilişkilerde sürtüşmelere dikkat etmelisiniz. Öğleden itibaren arkadaşlarınızla ve sosyal gruplarınızla bir araya gelebilir, görüşebilir veya toplantı ve organizasyonlara katılabilirsiniz.

Mynet Astroloji

Sevgili Koçlar saat 10:07-11:46 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde kimseye  ödün vermek istemezsiniz. –Aman işim görülsün de, ne isterlerse yapmaya hazırım demezsiniz.   Bilirsiniz ki, böyle yapmak deyim yerindeyse, astarın pahalıya gelmesi demektir. Hangi konuda olursa olsun, hızlı karar vermek yerine, gözden geçirmelerde bulunmak gayet yararlıdır.

Saat 11:46 itibariyle Ay-Kova burcunda ilerleyecek. Bu geçiş, zihinsel ve fiziksel açıdan,  özgürce hareket edebilmenizde destekleyicidir. Yüreğinizdeki inancı, hayallerinizi gerçekleştirme kararlılığınızı, dostluklarınızı ve umutlarınızı güçlendirici bu etki altında, işlerinizi  hevesli bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Dostlarınızla, sevdiklerinizle güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

 

Radikal Gazetesi

Gün boyunca kendinizi güçlü ve yüksek bir enerji ile ifade ederken, aşk hayatınızda ani ve sürpriz fırsatlarla karşılaşabilir, size gelen teklif ve davetleri değerlendirebilir ve devam eden ilişkilerinizde romantik bir gün geçirebilirsiniz. Finansal konularda problem yaşayabileceğiniz bugün, enerjinizi spora yönlendirebilir, eğlenceli aktivitelerde yer alabilirsiniz.

HABERTÜRK Gazetesi

Sosyal ortamlarınızda arkadaşlarınızla bir arada olmak sizi rahatlatacak. İnsanlarla paylaşım içinde olmayı seviyorsunuz. Bugün, iletişime dayalı işlerinizde önemli konuşmalar oluşabilir.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0496 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme