Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Koç Burcu Falı

Sevgili Koçlar Cuma günümüz saat 08:30 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında başlayacak. Partnerimiz, ilişki meselelerinde ortayı bulmaya çalışacak.  Ancak bizim içimizde garip bir huzursuzluk var. Kararsızız ve anlaşmaya gönlümüz yok gibi. Bir anda yanlış hükümlerde bulunabilir, kesip atabiliriz her şeyi. Ne yapacağımız pek belli olmadığından istemeden de olsa, ufak bir mesele yüzünden tartışabiliriz.

Saat 17:33 Güneş-Neptün karşıtlık etkisi altında, çalışma hayatınız, sağlığınız, iş durumunuzla alakalı konular üzerinde titiz bir gözden geçirmede bulunmanızda yarar var. Gerçekten sevdiğiniz, benimsediğiniz, huzur bulduğunuz bir ortamda çalışıyor musunuz? Zihinsel ve bedensel anlamda rahat mısınız, doyumlu musunuz? Problemler oluştuğunda gerçekçi düşünüyor ve bunları çözüme kavuşturmak için mücadele ediyor musunuz? Yoksa kendi kendinizi kandırıyor musunuz? Bu soruların cevabı çok önemli.

Saat 18:59-30 Ağustos saat 11:52 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Özel ve iş hayatınızla ilgi bir değişim düşünüyorsanız öncelikle kafanızın içinde ne istediğinizi tam olarak belirlemeniz gerekir. Ayrıca önünüzü tam olarak görmeden ani kararlar vermemelisiniz.

Saat 23:07 Venüs-Kuzey düğüm görünümü boşluk saatleri içinde oluşacak. Aşk hayatınız, maddi konular, iş ortaklığınız ve genel olarak ilişkilerinizde el birliği, güç birliğinde bulunmayı önemseyin. Böyle olmayan ortaklıklar ve özel beraberliklerin gerçekçi bir şekilde ele alınması gerekiyor.

Hangi gecenin koynunda uyursan uyu, Güneş her gün yeniden doğar unutma bunu….iremSU

Güneşin ışıkları altında, mutlu bir güne uyanmamız dileğimle,

Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Koç Burcu Falı

Küçük şeylere takılmak veya sinirlenmek genel manzaranın kaçması anlamına gelebilir.

Dolayısıyla, vizyonunuzu kaybetmemeli ve esnekliğinizi korumalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: İlginç olaylar, beklenmedik gelişmeler veya ani açıklamalar gündeme gelebilir. Öğle saatlerinde gezegen etkileri keyifli olsa da ve sevgi temalı ilişkileri olumlu etkilese de, bugün, genelde yanlış yorum yapan veya bazı kişiler tarafından yanlışları yakalanan eleştiri odaklı kişilerin belli bir gün veya beli bir konu hakkında ne tür tepkiler verebileceği üzerine daha sık düşünüyor olabiliriz. Bu durumun üzerinde dururken üzerinde yoğunlaştığımız konuların zorluğu, karışıklığı ve mantığı üzerine de düşünmemizde fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Koç Burcu Falı

Bugün bir tatil gününe yakışmayacak şekilde bir huzursuzluğunuz söz konusu. Akşama doğru bu konuda daha şanslı olacaksınız ancak gün içinde mutlaka yoğun tempoya kısa da olsa biraz mola verip kendinizi dinlemeye çalışın.

Türk.net Astroloji Günlük Koç Burcu Falı

Çok karamsar bir gündesiniz. Oysa hayatınızdaki gelişmeler istediğiniz gibi olmakta ve çevrenizdeki insanlar size yardımcı oluyor. Mutsuzluğu bir kenara atıp işinize dört elle sarılmalısınız. İyi bir konumdasınız ve yaptıklarınızla göz dolduruyorsunuz. Bugün bu konuyla ilgili sevindirici haberler almalısınız.

Aşk Yaşamı: Sevgilinizle çok mutlu bir beraberliğiniz var. Artık sevgilinizle gelecek kurma planları içerisindesiniz. İlişkiniz ile ilgili olarak en olumsuz şeyse, sevgilinizin üstüne çok fazla düşmeniz.

İş Yaşamı: Bugün işleriniz pek yoğun olmayacak. Kendinize ve sevdiğinize bol bol zamanayırabilecek,hatta işten erken çıkma fırsatı bulup, uzun zamandır ihmal ettiğiniz bazı işleri halletme imkanı bulabileceksiniz.

Para Durumu: Bir yığın borcunuz var ve siz bu borçları ödememek konusunda oldukça rahat davranıyorsunuz. Harcamalarınıza dikkat etmiyor fakat harcamalardan kaçınmanız gereken bir gün.

Dikkat: Bugün uzun zamandır borcunuzu ödemediğiniz bir arkadaşınızla görüşeceksiniz. Sizdenbu borcu ödemenizi talep edebilir.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Koç Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Koç Burcu Falı

Çalıştığınız iş yerinde birçok değişim gündeme gelecektir. Kariyerinizi sorgulamak ve kendinizdekusur bulmak yerine değişen şartlara ayak uydurmaya çalışmalısınız. Lehinize gelişecek olaylar sizi sevindirecektir. Acele etmeden sabırlı davranırsanız, kazanan sizi olacaksınız. Venüs yay burcunda ilerlemesindençok etkilen kişi olarak, değişimler kapınızda.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

28 Ağustos 2014 27 Ağustos 2014 26 Ağustos 2014 25 Ağustos 2014

24 Ağustos 2014 23 Ağustos 2014 22 Ağustos 2014 21 Ağustos 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0156 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme