Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

GELENEKSEL davranışlar karşısında tepkisel davranmanız sizi çok şey kaybettirebilir. Bazı konulara daha temkinli yaklaşın.

Vatan Gazetesi

Milliyet Astroloji

Bugün işlerinizde zorlandığınız durumlar oluşabilir. Yine de sevdiğiniz konularla ilgilenmek size iyi gelebilir. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Çocuklarınızla ilgili konularda daha sabırlı davranmanız gereken bir gündesiniz. Ailenizle ilgili yaşadığınız konular sizi zor durumlara sokabilir. Bu konuda rahatlamak için arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz.

Radikal Gazetesi

Gün içinde aileniz ve iki ilişkilerinizi ilgilendiren alanda yeni kararlar alabilir, duygusal olarak geçici bir yalnızlık hissedebilirsiniz. Finansal konularda yeni kararlar almanızı desteklemeyen bugün, yalnız vakit geçirmek ve yaşamınızdaki olayları sorgulamak açısından ideal bir zamandasınız.

HABERTÜRK Gazetesi

Merkür’ün iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerilemeye başlamasıyla beraber iş hayatınızda birtakım sıkıntılara hazırlıklı olmalısınız. 22 Eylül’e kadar önemli kararlardan kaçınmalısınız.

Hürriyet Aile Burçlar

Önümüzdeki üç hafta boyunca, mevcut projelerinizi ya da işbirliklerinizi yeniden gözden geçirebilir ve ufak tefek düzenlemeler yapabilirsiniz. Bu üç hafta yeni girişimler için ideal bir süreç olabilir. Arka planda yapılan konuşmalar sizi sarsmasın. Umursamamaya çalışın. Özellikle sağlınızla ilişkili konularda bir uzmana görünmeli ve fikir almalısınız.

Günün Atmosferi:Merkür geri harekete geçiyor; iletişim sorunları başlıyor Merkür önümüzdeki üç hafta boyunca, yönettiği burç olan Başak’ta geri hareketine başlıyor. Merkür’ün Başak burcunda olması her detaya hakim olmamız anlamına geliyor. Şimdi geri harekete geçecek olmasıyla üstünkörü geçtiğimiz konuların derinine ineceğiz ve her birinin eksi ve artı yanlarını daha net görebileceğiz. Geçmiş konuların kaynağına ulaşabilirsek, Merkür doğru harekete geçtiğinde bundan büyük fayda sağlamış olacağız. Gelelim şimdiye… Merkür geri hareketine başladığında nelerin olabileceğini artık az çok hepimiz kestirebiliyoruz. Bunların en önemlisi yine iletişim… Her türlü iletişim kanalında ve aracında sıklıkla problemler karşımıza çıkabilir. Öte yandan yazılı ve sözlü iletişimde de yanlış anlaşılmalar, bunlardan doğan tartışmalar, yapılmayacak hatalar söz konusu olabilir. Telefon, bilgisayar gibi kişisel teknolojik aletlerimizde teknik ve sistemsel sorunlar baş gösterebilir. Bununla birlikte yine günlük hayatımızı zorlayan başka aksaklıklar da yaşayabiliriz. Gecikmeler, iptaller, yanlış yere gönderilen SMS’ler, mailler, bozulan ev eşyaları ve benzerleri bu geri hareketin farklı uzantıları olarak karşımıza çıkabilir. Fakat eksik kalan işleri sonuçlandırma ve eski dostlarla yeniden buluşma gibi pozitif etkileri de olacaktır. Merkür gerileme sürecindeyken yeni girişimlerde bulunmamak ya da yeni başlangıçlar yapmamak gerekir. Bunu da yeniden hatırlamış olalım… Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel 30-08-2016 Hürriyet aile Günlük Burç Yorumları


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0026 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme