Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Koç Burcu FalıSevgili Koçlar yeni haftamız, burcunuzda ilerleyen ve sizlere cesur yaklaşımlar, güçlü duruş ve  dünyaya kim olduğunuzu gösterme olanağı sunan Ay etkisi altında başlıyor. Saat 16:23 olana dek içinizden geldiği gibi hareket edebilir, işlerinizi düzenleyebilir, çabucak bitirebilirsiniz.  Kurallar, dayatmalar, sık boğaz edilmelerden hoşlanmazsınız.

Saat 16:23-18:37 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Duygusal olarak bizi etkileyen, kendimizi güvende hissetmememize yol açan her durumu hassasiyetle ele alabiliriz. Aslında haklı sebeplerimiz vardır. Fakat dış dünyadaki insanların anlaması pek mümkün değildir. Kendimiz veya ailemizi ilgilendiren konulardaki tüm eksikler ve hatalara isyan edebiliriz. Boşluk etkisi altında tabii ki sakin olmamızda yarar var.

Saat 18:37 itibariyle Ay-Boğa burcunda seyredecek. Bütçemizi gözden geçirebilir ne kadar güvende olduğumuzu, elimizdeki miktarın ihtiyaçlarımızı karşılamada yeterli olup olmadığını hesaplamaya çalışabiliriz. Ay-Boğa burcu geçişleri Koçlar için mali konularda genelde destekleyicidir. Ayrıca sakinleştirir, duygularınızı kuvvetlendirir.

Yeni haftanın her birimiz için olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Koç Burcu Falı

Bazı kişiler sizi duymuyor hissine kapılabilirsiniz. Bu türlü bir durumda, karşı tarafın yanlış yaptığını ya da konu her neyse duyulmasını sağlamak istiyorsanız, yöntem değişikliğine gitmenin faydasını görebilir, kendinizi farklı şekilde ifade edebilirsin

Tüm burçlar için gün geneli: Yaşam enerjisi ve motivasyonu yüksek bir gündeyiz. Koç burcundaki Ay'ın Jüpiter ve Venüs'le olumlu açıları sayesinde, istediğimiz alanlarda kolaylıkla harekete geçebilir, hatta şanslı olanaklar ve fırsatlarla karşılaşabiliriz. İkili ilişkilerimiz açısından da güzel ilişkiler kurabileceğimiz, eğlenceli, keyifli aktivitelere açık bir gün. Akşama doğru Boğa burcuna geçen Ay ise, akşam saatlerini daha ayağı yere basan ve dünyevi konulara ayıracağımıza ve güvenli adımlar atarak ilerlemek isteyeceğimize dikkat çekiyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Türk.net Astroloji Günlük Koç Burcu Falı

Günün ilk yarısı bazı gerilimler yaşayabilirsiniz. Sabah saatleri bir girişimde bulunmamalı ve yeni kararlar almamalısınız. Enerjinizi yanlış kullanabilirsiniz. Ancak günün ikinci yarısı ise biraz daha rahatlayacaksınız. Düşüncelerinizi belli bir noktaya yöneltmeyi başaracaksınız ve bazı sorunlarınıza ilginç çözümler bulabilirsiniz. Kendinizi ve düşüncelerinizi iyi olarak ifade edebileceksiniz. Eğer ikna etmek istediğiniz birsi varsa bu günü değerlendirmelisiniz. Hayal gücünüz son derece olumlu olarak işleyecektir.

Aşk yaşamı: Günün ilk yarısı duygusal hayatınıza ilişkin huzursuzluklar ve sizi sıkacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Karar vermek zorlanabilir ve duygusallığa karşı bir isteksizlik duyabilirsiniz. Bazı olayların gelişimine karşı kayıtsız kalabilir ve kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise duygusal açıdan olduköa rahatlayacaksınız ve kendinizi neşeli hissedeceksiniz. Sevdiğiniz insanla ilgili çok hoş gelişmeler yaşama şansınız olacaktır ve duygularınızı içinizden geldiği gibi ifade edebileceksiniz.

İş yaşamı: Sabah saatleri bazı gerilimli etkilerin altında olacaksınız ve iş yaşamınızda çeşitli sorunlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sorunlarınız küçük de olsa bugün size her şey olduğundan daha kötü görünebilir genel olarak kötümser bir ruh hali içinde olacaksınız ve bu iş yaşamınızı da olumsuz olarak etkileyecektir. Öğleden sonraki saatlerde ise işinizle ilgili konularda kendinizi çok daha rahat hissedeceksiniz. Beklediğiniz olumlu gelişmelerin olması anlamında sizi umutlandıracak adımlar atabilirsiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı iyi değerlendirmeye çalışın.

Para durumu: Günün ilk yarısında maddi konularda son derece dikatli hareket etmenize rağmen bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra ise harcamalarınıza dikkat etmeyeceksiniz.

Dikkat: Akşam üzeri saatleri hayal gücünüz oldukça verimli çalışacaktır ancak hayallerinizde aşırıya kaçmayın.

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Koç Burcu Falı

Bugün, bulunduğunuz ortamlarda kendi düşüncelerinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz. Kendi kararlarınızı kendiniz vermek isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı arzu ettiğiniz konuda kullanacaksınız. Randevularınızı ertelememeli elde edeceğiniz fırsatları anında değerlendirmelisiniz. Gece uykularınızı ihmal etmeyin.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

25 Ocak 2015 24 Ocak 2015 23 Ocak 2015 22 Ocak 2015

21 Ocak 2015 20 Ocak 2015 19 Ocak 2015 18 Ocak 2015

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2015 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme