Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Fırsatlar başınızda uçuşacak. Maneviyatla başlayıp, maddi kazanca dönebilecek fırsatlar var. Olayları akışına bırakın ve gereken hamleleri yapın. Kısmetler geliyor.

Radikal Gazetesi

Gün içinde ikili ilişkilerinizle ilgili muazzam destek ve şans elde ederken, hayatın keyifli taraflarına odaklanabilir, kendinizi güzelleştirmek adına güzellik ve bakıma yönelebilir, ilişkilerinizde duygusal ve romantik bir gün geçirerek, moral ve yaşam enerjinizi arttırabilirsiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Bugünlerde kendinizi ifade etmekte hiç zorlanmayacaksınız. İlişkiler esnasında daha dikkatli cümleler kurmak daha doğru olabilir. Yaratıcılık gerektiren işleriniz önümüzdeki ay boyunca kanatlanıyor ya da yaratıcılığınız çok yüksek diyebiliriz. İkili ilişkilerde biraz daha dikkatli hareket etmekte fayda var. Duygusal anlamda hassas günler.

Günün Atmosferi:Temmuz ayının ikinci hafta başına kadar çift yönlü burçlar İkizler, Yay, Balık ve Başak burçları(yükselen burçları bu burçlarda olanlar dahil)başta olmak üzere, daha dikkatli hareket edilmesi, konuşulması, ani hareketlerden kaçınılması gerektiren, ani tepkilerin yaratacağı sorunlara karşı tedbirli olunmasını gereken, güç mücadelelerine açık, zorlayıcı, mücadele gerektiren ya da yüzleşilmesi gereken durumları, farkına varılan gerçekleri veya rekabet ortamlarını ve kıskançlıkları akla getiren günlerdeyiz. İlişkilerde sakinliğimizi korumamız gereken günler. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 25 Mayıs 2016 Günlük Burç Yorumları

Elle Dergisi Astroloji

Ay, ciddi, organize ve planlı Oğlak burcunda ilerlerken, öğleye doğru özellikle iş çevrenizden kişilerle sıcak ve samimi ilişkiler kurabilir, kendinizi daha rahat ve iyimser hissedebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla yardımlaşabilir, birbirinize destek olabilirsiniz. Ardından iletişim ve görüşmeler açısından verimli bir ortam olabilir, güzel konuşmalar yapabilir, iyi de bir dinleyici olabilirsiniz.

Vatan Gazetesi

Günün büyük bölümünü mesleki iş ve girişimler, önemli kişilerle ve resmi kurumlarla yapılacak görüşmeler, talepler, sunumlar, beğeni amaçlı atılımlar açısından destekleyici olacak. Bugün gözler sizin üzerinizde olacak.

Mynet Astroloji

Sevgili Koçlar saat 05:38 Venüs-Mars karşıtlığı, parasal ve ilişki konularında Mart ayında verilen kararların veya planların tekrar gözden geçirilmesinde önem taşıyor. Bir yere gidebilir, birisiyle görüşebilir, bir problemi çözmeye çalışabilirsiniz. Yeniden yapılacak bu gözden geçirmeler, önümüzdeki Ağustos ayında evlilik, yeni bir yere yerleşim, kazanç anlamındaki işlerin netleşmesinde etkili olacaktır.

Saat 07:26 Ay-Neptün görünümü, sevgi olgusunun önemini hatırlatıcıdır.  Tüm kirlilikleri ve sahtelikleri ortadan kaldıran bu duygu, hayatın içindeki zorlukları, insafsızlıkları, kavgaları, maddi hırsları bir yana koyarak kucaklaşmamızı sağlıyor. Üstümüzdeki ağırlığı hafifleten, dinlendirici, sakinleştirici bir enerji diyebiliriz.

Saat 10:39 Ay-Jüpiter görünümü, sorumlulukların farkında olarak, işlerinizi dikkatle yapmanın göstergesidir. İyi niyetli düşünmeye gayret edersiniz. Bazı meseleler sizi yorar, düşündürür. Ancak siz üstünüze düşen bir şey varsa, insanlara gönülden yardımcı olursunuz.

Saat 12:35 Ay-Merkür görünümünde zihnimiz,  maddi kazanç, birikim, güvenli bir yaşam sürme, iş hayatımız gibi temel konulara  odaklı çalışıyor. Piyasanın durumu, mevcut şartlarımız, elimize geçen ve bütçemiz konusunda bilinçli hareket etmekte yarar var.

Saat 17:21 Ay-Pluto kavuşumu, geçmişe ait bazı meseleleri hatırlatıcı ve üzerimizde baskı oluşturucudur.

Saat 18:44 Ay-Kuzey düğüm görünümü, işimizde daha titiz çalışmamızı, olumlu yönde gelişmemizi destekleyicidir. Başkalarına destek oluruz, kendimize güvendiğimiz için, zorlukları daha kolay aşabiliriz. İşlerimizi detaylı bir şekilde takip ederiz.

Günün tüm gelişmelerinin arzu ettiğiniz doğrultuda olması dileğimle,

Milliyet Astroloji

Bugün iş hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sabah saatleri iletişim konusunda kısmetli olabilirsiniz. İşlerinizdeki planlarda değişiklikler olabilir. Otorite olan kişilerle iletişiminize dikkat etmeniz de fayda var. İkili ilişkilerinizde geçmişte kalan konular gündeme gelebilir. İkili ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var.

HABERTÜRK Gazetesi

Bu birkaç gün yakın ve uzak çevrenizdeki insanlarla anlaşmanız biraz zor görünüyor. Özellikle karşı cinsle anlaşmak sizin için kolay olmayabilir. Sevdiklerinize karşı anlayışlı olmalısınız.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0039 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme