Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (09 Şubat 2016)

Vatan Gazetesi

Bugün gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte yeni bir sosyal çevreye dahil olacağınız yeni fırsatlarla karşılaşma şansınız olacak. Ortak amaçlar ve ortak gelecek planları altında birleşeceğiniz dostlar hayatınıza girecek.

Takvim Gazetesi

Kendinizle barışıksınız. Özgüveninizin olumlu yansıyacağı görüşmeler yapacaksınız. Fiziksel değişiminiz için planlarınız varsa bugün uygulamayın.

Elle Dergisi Astroloji

Ay sabah saatlerinde Balık burcuna ilerliyor, hızlı temponuza ufak bir ara verip, daha rahatlatıcı, ruhunuzu dinlendirici aktivitelerle ilgilenebilirsiniz. Yalnız ve sessiz kalmayı tercih edebilirsiniz.

Milliyet Astroloji

Bugün gelecek planlarınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda planlamalar yapabilirsiniz. Yeni eklenecek sorumluluklar için mücadele vermeniz gerekebilir. Bazı konularda tepkilerinizi kontrol etmekte güçlük çekebilirsiniz. Sosyal konularda daha fazla hareketlilik söz konusu. Örneğin dernek işleriyle ilgilenebilirsiniz.

Hürriyet Astroloji

Önümüzdeki 10 gün içinde, bugünlerde kullanacağınız yeni araçlar veya başvuracağınız yeni yöntemler dolayısıyla olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu vesileyle de önünüzde yeni yollar açılabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Yeni Ay bugün Kova burcunda meydana geliyor. Bu da elektrik ve elektronik, teknolojik, bilişim veya uzay ile ilgili konularda yeni durumlara ve yeniliklere destek oluyor. İnsancıl tarafımız baskın olacak. Belirttiğim konularda hayatımıza yenilikler girebilir, yeni teknolojik cihazlar edinebilir veya kullanmaya başlayabilir, yeni bir web sitesi, blog, Instagram hesabı edinebiliriz. Bu 10 günlük süreçte yeni fikirlerle ilgi odağı olabilir, daha fazla sosyal ilişki geliştirebilir veya ihtiyacı olan kişilere yardımlarda bulunabiliriz. Fakat dün de belirttiğim gibi ufak kazalara ve sakarlıklara karşı tedbirli olunmalı bu süreçte. Mücadele etmeyi gerektiren rekabet ortamları olabilir. Kalp ve akıl arasında kalınabilir. Karar verirken ve hareket ederken duygularımız ve mantığımız farklı yönlere gidebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumayı unutmayın lütfen... Hepinize keyifli günler günler. Sağlık ve sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel

Mynet Astroloji

Sevgili Koçlar  saat 10:32 itibariyle Ay-Balık burcunda ilerleyecek. Salı günümüz bu enerjinin geçiş etkinliğinde başlarken,  özel hayatın, iş ortaklığı konularının ve bağımlılık duyduğunuz her ne varsa bu olguların 28 gün sonra tekrar hatırlanması anlamına gelecek.

Ay geçişleri bildiğiniz gibi kısa sürelidir. Ancak bir hayli etkilidir.  İnsan böyle bir günde, güzel ve olumlu düşünmeye çalışır. Hayatı algılama biçiminiz, çevrenizdeki insanları değerlendirme şekliniz ve olaylara verdiğiniz yanıtların temelinde iyi niyet, şefkat ve vefa duygusu ön plandadır. Bizden ne kadar farklı düşünürse düşünsünler kimseyle alıp veremediğiniz yoktur. İç dünyamızda huzurun önemi, empatide bulunmanın güzelliğini hissetmek ve yaşamaktan yanayızdır.

Gün boyunca tüm işlerinizde başarı ve gönlünüzce mutluluk dileklerimle,

Radikal Gazetesi

Gün boyunca olası ameliyatlarınız problemsiz geçerken, finansal işlerinizde fırsatlara açık olacaksınız. Bugün iş ve özel yaşamınızdaki görüşmeler olumlu etkilerle açık ve istediğiniz şekilde geçmeye aday görünürken, sosyal ortamlar, organizasyonlar ve etkinliklerde yer alabilir, enerjinizi kalabalık ortamlara aktarabilirsiniz.

HABERTÜRK Gazetesi

İş hayatınızda sizi yoran isteksizliğinizi yenmeli, sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Birkaç gün boyunca kendinizi duygusal anlamda ortaya koymakta güçlük çekebilirsiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz, başarılarınızı kanıtlayabileceğiniz günlerdesiniz. İş yerinizdeki karamsar havayı dikkate almayın ve dedikoduları duymamaya çalışın. Kendi işinize odaklanmanız sizin için en iyisi olacaktır. İş hayatı ile dışarıdaki hayatın ayrımını doğru yapmalısınız.

Günün Atmosferi:Sosyal ilişkilerimizde empati kurabileceğimiz, olumlu ve pozitif bir gündeyiz. Fedakâr ve yardımsever yönümüz ağır basacak. Yeni deneyimlere, entelektüel, yaratıcı fikirlere ve teknolojiye yoğunlaşabiliriz. Geleceğe yönelik bazı önemli adımlar atabiliriz. Ancak bu adımları atmadan önce enine boyuna düşünmeliyiz. Zira bu durum bizim aleyhimize sonuçlar doğurabilir ve bizi asıl gitmek istediğimiz yönden uzaklaştırabilir. Gerçekleri göz ardı eden, hayalperest yaklaşımımız bizi yanlışa düşürebilir. Olaylara daha realist bakmaya çalışmalıyız. Öte yandan sosyal ilişkilerimiz açısından canlı ve hareketli bir gün bizi bekliyor. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 9 Şubat 2016 Burç Yorumları


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0089 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme