Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Vatan Gazetesi

Bugün aşk hayatınızda işler pek istediğiniz gibi yürümeyebilir. Eğer şartlar bugün romantik bir plan yapmanızı desteklemiyorsa ısrarcı olmayın. Ya da beklentiyi yüksek tutmayın. Kendinize alan tanıyın. Fazla müdahil olmayın.

Milliyet Astroloji

Günün ilk yarısında ailevi işler ya da sizi daha hassas kılan konular olabilir. Öğleden sonra kendinize daha çok zaman ayırabileceksiniz.

Takvim Gazetesi

Kendi benliğinizi unutmuş, başka benliğe bürünmüşsünüz. Özünüze dönmenizde yarar var. Aksi takdirde insanlarda yanlış izlenim bırakacaksınız. İş arkadaşlarınız sizden yana oldukça huzursuz. Bunun için kendinizi biraz daha sorgulayın.

Radikal Gazetesi

Gün içinde ikili ilişkilerinizle ilgili muazzam destek ve şans elde ederken, hayatın keyifli taraflarına odaklanabilir, kendinizi güzelleştirmek adına güzellik ve bakıma yönelebilir, ilişkilerinizde duygusal ve romantik bir gün geçirerek, moral ve yaşam enerjinizi arttırabilirsiniz.

Mynet Astroloji

Sevgili Koçlar Saat 04:42-16:48 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Tedirginliklerimizi,  korku ve endişelerimizi biraz olsun geride bırakmaya çalışalım. Güven duygumuzu kaybetmeden durumu gözden geçirmekte yarar var. Evimiz, ailemizle yakından alakalı konular üzerinde bir hayli hassasız. Yenilik anlamındaki işlerin boşluk süresince tekrar ele alınması, mümkünse yarına bırakılmasını tavsiye ediyorum. Tedbirli olmayı bilelim. İşimize, ilişkimize, evimize, ailemize ve hepsinden önemlisi kendimize iyi davranalım.

Saat 16:48 itibariyle  Ay-Aslan burcunda ilerleyecek. Sizi baskı altına alan veya oldukça gerginleştiren durumları kendinizce devre dışı bırakmak adına mücadele edebilir  ve karşınızdaki kişi kim olursa olsun fikirlerinize saygı duyulmasını bekleyebilirsiniz. İletişimin en fazla yoğunluk gösterdiği alan, aşk hayatınız, varsa çocuklarınız ve toplumsal aktivitelerdir. Her sözünüzde ve davranışınızda doğal yapınızda bulunan  özgürlüğün dışa yansıması etkindir.

Saat 21:36 Ay-Venüs görünüm etkisinde, ilişkimizde açıklık ve netlik arıyoruz. Eğer bir şeyler bizi kuşkulandırıyorsa ne yapıp edip gerçeğe ulaşmaya çalışabiliriz. Kendi derinliklerimizle temasımız oldukça yükselir. Gizli saklı konularda bilgi sahibi olmak isteriz.

Saat 22:33 Ay-Güneş ve saat 23:14 Ay-Jüpiter görünümü, akşamı şenlendiren, ilişkileri güzelleştiren, paylaşımı çoğaltan bir etkidir. Uyum, paylaşım ve tutkular ön plandadır. Kendimizi ifade etmemiz kolaylaşır.

Her dem var olsun yüreğimizin güzellikleri. Mutlu Pazarlar  Canlarım.  Her şey gönlünüzce olsun.

 

Hürriyet Aile Burçlar

Adil ve eşitlikçi olmaya önem vermeli, çözüm üretirken bu başlıkları prensip haline getirmelisiniz. İlişkilerinizle bağlantılı jestler bazı özel bir ilişkinin güçlenmesini sağlayabilir ya da kendinizde yapacağınız olumlu değişiklikleri teşvik edebilir.

Günün Atmosferi:Günün genel atmosferi: Şans bizden yana… Sabah saatleri bizim için stresli ve gergin geçebilir. Bazı pürüzler ve aksilikler yaşasak da yılın en şanslı zamanındayız. Akşama doğru bazı özel davetlere, etkinliklere ya da toplantılara katılabiliriz. Bu sosyal ortamların bize olumlu yansımaları olacaktır. Önümüzdeki iki hafta boyunca belli başlı konularda şans bizden yana olacak. Karşımıza çıkan olanakları enine boyuna değerlendirmeli ve uygulamaya koymalıyız. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel 25 Eylül Hürriyet Aile Günlük Burç Yorumları

HABERTÜRK Gazetesi

Güne aile konularınız veya ev hayatınız ön planda olarak başlıyorsunuz. Düşünceleriniz çözüme yönelik çalışacak. Öğleden sonraysa keyfi harcamalarınız sizi mutlu edebilir. Yine de aşırıya kaçmamaya dikkat edin!


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0036 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme