Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Seyahat etmek veya sevdiğiniz arkadaşlarınızla sosyalleşmek günü daha az stresli geçirmenize yardım edebilir. Dış görünüşünüzde de değişiklikler yapacaksınız.

Milliyet Astroloji

Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili konularda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi kullanarak işlerinizi somutlaştırmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konular istediğiniz hızda ilerlemeyebilir. Öğleden sonra iletişimde aksaklıklar olabilir. Yakın çevrenizdeki olaylarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Radikal Gazetesi

Gün boyunca kendinizi güçlü ve yüksek bir enerji ile ifade ederken, aşk hayatınızda ani ve sürpriz fırsatlarla karşılaşabilir, size gelen teklif ve davetleri değerlendirebilir ve devam eden ilişkilerinizde romantik bir gün geçirebilirsiniz. Finansal konularda problem yaşayabileceğiniz bugün, enerjinizi spora yönlendirebilir, eğlenceli aktivitelerde yer alabilirsiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Yeni deneyimlerin ya da girişimlerin tam zamanıdır. Şu sıralar özellikle becerilerinizi ve tecrübenizi konuşturacak işlere yoğunlaşmalısınız. Şanslı günler. Bu pozitif enerjileri sevdiklerinizle de paylaşmalısınız.

Günün Atmosferi:Söylemlerimize dikkat edelim, yanlış anlaşılmalara açığız. Sabah saatleri belli başlı alanlarda etkin ve sonuç odaklı olabiliriz. Fakat öğleden sonra durum biraz değişiyor. Söylenenleri daha dikkatli dinlemeli ve iş konuşmaya geldiğinde kelimelerimizi özenle seçmeliyiz. Aksi takdirde sosyal ilişkilerimizde de günlük hayatımızda da zararlı çıkan biz oluruz. Dik başlı ve başına buyruk tavırlardan kaçınalım. Düşünmeden karar almak, bir an evvel sonuca ulaşmaya çalışmak ya da tedbirsiz davranmak gerginliklere neden olabilir. Ne yazık ki radikal kararlar almak, önemli görüşmeler gerçekleştirmek ya da işbirliğine gitmek için uygun bir dönem değil. Aksi halde telafisi zor hatalar yapabiliriz. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel 28-07-2016

Mynet Astroloji

Sevgili Koçlar Saat 03:23 Ay-Venüs zorlu görünümü seçkin bir yaşam sürme arzumuzu belirleyicidir. Eğer paramız varsa, güvendeysek, hayata daha fazla sarılırız, sevildiğimizi hissederiz. Bizi mutlu hissettirecek olan ne varsa ona sahip olmak isteriz.

Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, çalışma hayatımız ve finansal konularda işlerimizi düzgün, verimli ve sağlıklı şekilde yerli yerine koymamızda sabah saatleri itibariyle etkilidir.

Saat 12:34 Ay- Chiron şifalı görünümü güç, huzur ve güven aşılayıcıdır. Kişisel değerleriniz başta olmak üzere, umutlarınız, kendinizde ve başkalarında kıymetli bulduğunuz güzelliklere sahip olmak, zayıflıklarınızı yenmek istersiniz.

Saat 15:17 Ay-Merkür görünümü, parasal konularda sağlamlık ve güvenilirlik çerçevesinde düşünmenin, buna göre hareket etmenin önemini vurguluyor.

Saat 18:13-21:17 arasında boşlukta ilerleyecek Ay etkisinde,  güvendiğiniz insanlarla bir arada olmak size huzur ve emniyet duygusu verir. Çünkü itimat duygusu öndedir. Birine güvenmek ve onun bizi yanıltma ihtimalini olup olmadığını etraflıca düşünürüz.  Herhangi bir problemle karşılaştığınızda bunu mantıklı bir şekilde gözden geçirmeniz faydalı olur. Tepki göstermek zamanı değildir. Bilakis aklı başında hareket ederek huzuru yakalayabiliriz.

Saat 21:17 itibariyle etkili olacak, Ay-İkizler burcu geçişi sizi  hareketli ve meraklı  kılmakta. İlginizi çeken  konularda bilgilenebilir, çabucak bitirmeniz gereken işleriniz varsa bu olumlu enerjiden destek alarak halledebilirsiniz. Düşüncelerinizi içinizden geldiği şekilde insanlara ifade edebildiğinizde mutlu olursunuz.

Niyeti ve düşüncesi BİR olan insanlarla karşılaşmamız, huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

HABERTÜRK Gazetesi

Bugün, maddi konularda kolay demoralize olabilirsiniz. Aile hayatınızda sevdikleriniz sizi her konuda destekliyor olacak. Para ve harcama dengesini iyi kurmaya çalışın.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0026 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme