Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Koç Burcu Falı

Sevgili Koçlar Cuma günümüz saat 00:57 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulmasının etkileri altında başlıyor. Neyi işaret ediyor bunları tüm görünümleriyle beraber ele almamızda yarar var.

Saat 00:11 Ay-Venüs kavuşumu bu Tutulma nedeniyle,  duygusal ve ruhsal anlamda  doyuma ulaşma arzumuz bir hayli yükseliyor. İlişkimizde sorunlar varsa, sevdiğimiz kişinin tavırlarını tehdit olarak yorumlayabiliriz. Eğer huzurumuz yerindeyse tam tersine tutkulu davranabiliriz. Maddi konularda da çıkarlarımızı kollamaktan yanayız. Aşkın derinliklerinde yol alarak, aşkla var olarak beraberliğimizi güçlendirmek istiyorsak elbirliğiyle  sorunları aşabiliriz. Eğer sevgi bitmişse, birbirimizi tehdit olarak görüyorsak, bu tutulmada ayrı yolların yolcusu olabiliriz.

Saat 00:57 Akrep burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulması, finansal ve özel ilişkilerimizdeki paylaşımların gözden geçirilmesinde etkili oluyor. Elimizde bulunan değerleri ve başkalarıyla olan paylaşımı önemseyeceğiz. Bu alanda problemler varsa çok dikkatli hareket edilmelidir. Bu tutulmada vadesini doldurmuş bir ortaklık, çıkarlara dayalı, sevgiden yoksun bir ilişki  sona erebilir. Sağlam, köklü, tutarlı ve dengeli olacak şekilde  ilişkileri düzenlemek,  yerli yerine oturtmak gereklidir. Bu Tutulma, ortaklaşa kazançlar, hisseli paraların bölüşümü, kredi, miras, nafaka davalarında 9 Kasım tarihine kadar sabırlı olmanız, uyumlu davranmanız gerektiğini gösteriyor.  Eğer bir iş kurmak veya iş ortaklığında bulunmak istiyorsanız 11 Kasım tarihi uygundur.

Saat 09:28 Ay-Neptün olumlu görünümü, bu tutulmada kafanızı kurcalayan, hatta bazen işin içinden çıkmakta zorlandığınız konuları derinlikli olarak ele alacağınızı ve çıkış yolunu inançla, sevgiyle  bulmanızı sağlıyor. Evet zorlanıyoruz ancak çaresiz değiliz. Kaygı ve korkularımızı iyileştiren, şifaya kavuşturacak etkiler mevcut.

Saat 21:15 Ay-Pluto olumlu görünümü, bu tutulmanın sizi güçlendirici bir yanı olduğunu gösteriyor.  İş hayatımız ve duygusal sıkıntılarımızın üstesinden gelmemizde bize yardımcı oluyor ve yol gösteriyor. Derinlikli olarak ele aldığımız meseleler üzerinde sabırlı olmamızı sağlıyor.

Bu tutulmanın önümüzde hayırlı kapılar açılmasında ve güçlenmemizde vesile olması dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Koç Burcu Falı

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz konular gerçek olabilir. İlerlemenizi durdurmamalı ve bu uğurda bütün kaynaklarınızı gözden geçirmelisiniz.

Tüm burçlar için gün geneli: Sizin için çok önem taşıyan belli bir fikire, pozisyona, plana veya programa bağlı kalma isteğiniz (aslında işiniz, aşk hayatınız veya aile ilişkileriniz v.b açısından iyi olmayacağına dair işaretler olsa bile)çok normal. Ancak, yine de bazı öneri veya tavsiyelere de kulak vermeniz istediğiniz alanlarda ya da konularda daha hızlı ilerlemenize yardım edebilir. Önerilere kulak verin. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Koç Burcu Falı

Bugün finansal konular gündeminizin en üst sırasında yer alıyor. Uzun vadeli yatırımlarınızda yenilik ve güven arayışı vurgusu artacak. Ancak karar vermeden önce kuruntularınızdan kurtulmanız daha olumlu sonuçlar verebilir. Ortak paralar ve yatırımlarla ilgili daha sakin ve ölçülü hareket etmelisiniz. Sert tepkilerden kaçının.

Türk.net Astroloji Günlük Koç Burcu Falı

Gizemli duygusallıklara açıksınız. Hassas ilişkilerde aşırılıklar, beklenmedik tepkileri getirebilir. Bir arkadaşınızın kişisel gibi gösterdiği probleminin altında size kadar uzanan bir yol var. Bugünleri kendiniz için değerlendirebilir ; iç hesaplaşmalara yol açan pişmanlıklardan, çözüm getirmeyen tartışmalardan uzaklaşabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Duygusal birisiniz, ilişkinize bu özelliğinizle bakın. Son günlerde her şeyin yoluna girmiş olması sizi rehavet içine sokuyor. Partnerinize daha ilgili olduğunuz geçmiş günleri aratıyorsunuz.

İş Yaşamı: Yararsız bir çok yönlülük içindesiniz. Birtakım belirlemelerle kararlar aşamasına geçmenizde yarar var. Sizinle ilgili düşünceler var. Bu düşünceler size yeni fırsatlar sunacak.

Para Durumu: Güvenli dayanaklarınız var. Ama bu sizi rahatlatmıyor. Standardınızı yükseltme çabalarına gireceksiniz. Bugünlerde birileriyle bu anlamda fikir alışverişleriniz olabilir.

Dikkat: Arkadaş ilişkilerinizde önümüzdeki günlerde beklemediğiniz tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Daha ortadan bakmanız gereken bir çelişkide, çok açık bir şekilde taraf görünüyorsunuz.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Koç Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Koç Burcu Falı

Bugün Ay'ın konumu, olayları yargılamak yerine, temel kavramlarını araştırmak istiyorsunuz. Derin düşünceler ve güçlü sezgilerle yola çıktığınız için, partnerinizi de kolay bir şekilde etkileyeceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek itiyorsunuz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

23 Ekim 2014 22 Ekim 2014 21 Ekim 2014 20 Ekim 2014

19 Ekim 2014 18 Ekim 2014 17 Ekim 2014 16 Ekim 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme