Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Kartınız Seçim... Karar verirken çok zorlanıyorsunuz. Sempati duyduğunuz konularda bile bir anda dengeleriniz değişebiliyor.

Hürriyet Aile Burçlar

Bazı beklentileriniz ya da planlarınız bir takım fırsatlar içeriyor olabilir. Ancak hangilerinin gelecek vaat ettiğini ya da işe yarayacağını önceden belirlemelisiniz. Genel anlamda büyümek ve ilerlemek istediğiniz konularda önemli gelişmeler gündemde.

Günün Atmosferi:Bu hafta sonu, ev, aile, ülke, konfor ve huzur başlıklı konular ön plana çıkabilir, ama hafta başından beri durum böyle olduğu için belki de bugün normalde geçmesi gerektiği kadar sert geçmeyebilir. Özellikle, sabah saatlerinde yardımlaşmaya açığız. Ancak, öğleden itibaren gece saatleri dahil, daha gergin durumlar, kişiler veya olaylarla uğraşmamız gerekebilir. Hırçın ve hırpalayıcı etkiler saldırgan kişileri, grupları gündeme taşıyabilir veya ufak tefek sakarlıklar ya da kazalar söz konusu olabilir. Zaten yanıltıcı etkiler altındayız ve kandırılmamak için de çaba sarf etmemiz gerekiyor. Temkinli hareket etmek, şüphe faktörünü elden bırakmamak ve kontrollü davranmak önem taşıyor.Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikli olarak okumalısınız. Sevgi le kalın... Niobe Aslı Temel – Hürriyet Aile 28 Kasım 2015 Burç Yorumları

Hürriyet Astroloji

Bazı beklentileriniz, planlarınız veya programlarınız gerçekten fırsat içeriyor olabilir, ama bazılarının gelecek vaat etmediğini ya da işe yaramadığını görebilirsiniz. Ayrıca, genel anlamda büyümek ve ilerlemek istediğiniz konularda önemli gelişmeler yaşanabilecek günlerdesiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, ülke, konfor ve huzur başlıklı konuların ön plana çıkabileceği bir hafta sonundayız. Sabah saatleri yardımlaşmaya açığız. Ancak, öğleden itibaren gece saatleri dahil, daha gergin durumlar, kişiler veya olaylarla uğraşmamız gerekebilir. Hırçın ve hırpalayıcı etkiler saldırgan kişileri, grupları gündeme taşıyabilir veya ufak tefek sakarlıklar ya da kazalar söz konusu olabilir. Zaten yanıltıcı etkiler altındayız ve kandırılmamak için de çaba sarf etmemiz gerekiyor. Temkinli hareket etmek, şüphe faktörünü elden bırakmamak ve kontrollü davranmak önem taşıyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Vatan Gazetesi

Kulağınıza gelen bazı şeyler hevesinizi kaçırıyor olabilir. Hiç beklemediğiniz kişiler sizi yanıltıp, aleyhinize olabilecek konuşmalar yapabilir. Tam olarak emin olmadan kulaktan dolma biçimde hemen ve kesin yargılara kapılmayın.

Elle Dergisi Astroloji

Fikirleriniz konusunda dağılma yaşayabilirsiniz. Geçmişe ait konular, geçmiş aile meseleleri veya aileler kafanızı meşgul ederken kimlik, özgüven, aidiyetle ilgili karmaşıklıklar yaşamanız mümkün. Bir yandan kendinizi akışa bırakmak isterken, diğer yandan kişisel istek ve beklentileriniz diretiyor olabilir.

Milliyet Astroloji

Bugün ailenizle birlikte olmak, evde meşgul olmak olumlu sonuçlar getirebilir. Kendi iç sesinizi dinlemeye de çalışın.

HABERTÜRK Gazetesi

Dış ilişkilerde, seyahat veya eğitim alanlarınızda yanıltıcı etkiler altındasınız. Maneviyatınıza katkısı olan insanlar, düşüncelerinizde sizi kandırabilirler. Tanımadığınız insanlara güvenmeyin.

Radikal Gazetesi

Gün boyunca günlük rutin işlerinizi tamamlamak üzere hareket edebilir, ev, dolap, eşyaların temizliği gibi konulara öncelik verebilirsiniz. Çalışma hayatınızda işlerinizi kolayca tamamlayabileceğiniz bugün, öğleden sonraki saatlerde ilişkilerde kıskançlık, kontrol etme ve incitme gibi duygulara açık bir etkiden geçeceksiniz.

Mynet Astroloji

Sevgili Koçlar Pazar gününe, saat 02:57 Ay-Uranüs görünümüyle adım atacağız. Yeniliklere oldukça açık bir kişi olduğunuz için, özellikle düşüncelerinize, değer verdiğiniz olgulara laf atıldığında, baskı uygulandığında kayıtsız kalmazsınız.  Saat 10:03 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, güven içinde yaşamak istiyoruz. Bastığımız toprak, nefes aldığımız ülke, barındığımız evimiz, ailemiz bizim için kıymetli. Detayların önemi büyük. Etrafımızdaki her gelişmeyi izliyoruz, anlamak istiyoruz. İşimiz, ekmeğimiz kadar huzurumuzu da bir hayli önemsiyoruz. Güne bu duygular ve ihtiyaçlar içinde adım atacağız. Olumlu bir şeyler duymak, yaşamak isteyeceğiz. Ruhsal ve fiziksel anlamda sizi rahatlatıcı konulara, çalışmalara, aktivitelere yönelirsiniz.Saat 14:46 - 30 Kasım saat 02:47 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, özellikle ailenizle olan ilişkiniz, evinizle alakalı konularda ve çevrenizle olan ilişkinizde kontrolü ele geçirme ve isteklerinizi elde etme tavrınızı biraz yumuşatmanızda yarar var. Çünkü isteklerinizi elde etmeniz zor olabilir. Durumları daha fazla güçleştirmenin yararı olmaz. Başka bir gün, bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Beklemede kalmak yararlıdır.Saat 16:49 Güneş-Neptün görünümü hayallerimizin ve ideallerimizin peşinden gitme arzumuzu körükleyicidir. Ancak kişinin mutlaka kararlı olması gerekir. Ne yapması gerektiğini bilmesi lazımdır. Yoksa sadece arzulama ancak gereklerini yerine getirememe riski oluşur. Hayalleri yazıya, tuvale dökebiliriz. Biraz kendimizden, biraz görüşlerimizden, inancımızdan bahsetmek isteriz. Hayata sarılmak isteriz, keşifçiyizdir, dünyayı dolaşmayı, insanlarla bir araya gelmeyi dileriz. Olanaklarımız elverişli değilse, bütün bunları yapamıyor olmanın hayal kırıklığını yaşayabiliriz.Mutlu gülümsemelerin günü olsun. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Sözcü Gazetesi

Bu hafta gökyüzünde Mars-Uranüs-Pluto arasında T-Kare dediğimiz astrolojinin en gergin en tehlikeli açı kalıbı meydana gelecek. T-Kare ile birlikte iş, kariyer, ilişkiler, aile içi ilişkilerde kazan çok fena kaynamakta. Özellikle ilişkisi olanlar bu hafta alttan almaya özen gösterin, ilişkiler bitebilir, boşanmalar olabilir, ortaklıklar son bulabilir. Kazalara, sağlığınıza da dikkat edin. Dikkat etmeyeceğiniz bir konu kalmadı farkındayım. Venüs de bu hafta Akrep Burcu’na giriş yapacak ve 31 Aralık’e kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar finansal konularda özellikle dikkatli adımlar atmanızda yarar var.
58

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2015 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.003 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme