Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (28 Ağustos 2013)

Sabah Gazetesi

Bugün günlük yaşantınıza sığdırmak zorunda kalacağınız çok işler var. Sosyal hayatınızla ilgi bir takım aktiviteleri birlikte çalıştığınız kişilerle gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamın yerleşik düzeni sizin tarzınız olmayabilir. Üstelik kişisel başarının önemli olmadığı ortamlarda değişikliğe ihtiyacınız olacak.

Hürriyet Astroloji

Detaylar, adanmışlık ve mükemmeliyetçilik takdir edilmenizin veya ödüllendirilmenizin asıl nedeni olabilir. Ani tepkileriniz veya bazı şeyleri hafife almanız hedeflerinizle aranıza mesafe girmesine neden olabilir.Aşk hayatınız mevcut yaşamınıza mutluluk getirebilir . Tüm burçlar için gün geneli: Üstlendiğimiz konularda diğer kişilerin nasıl tavır alacağını veya ne tür bir hamle yapacağını tahmin etmekte zorlanabileceğimiz bir gün . Günün belirsizlik içeren, yanıltıcı olabilecek ve ön görüde bulunmayı zorlaştıran sisli atmosferini göz önünde bulundurarak hareket etmekte ve tedbirli ilerlemekte fayda var . Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın . Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

Milliyet Astroloji

Artık değişik bilgilerle dolmaya başladınız. Yeni bir soluk ve hareketlilik kazanıyorsunuz. Daha çok kendinizi sözcüklerin akışına bırakacak, düşünsel eylemlere girişeceksiniz. Eğitim hayatınıza ilişkin yeni konular, getirdiği konuşmalar gün boyunca size heyecanlı zamanlar getirecek. Evde yapılması gereken işlerin getirdiği sorumlulukları unutmayın.

Vatan Gazetesi

İletişim becerileriniz kullanacağınız işlere yönelin bugün. Özellikle iş zekânızdan verim alma şansınız oldukça yüksek. Bizzat sizin bilgi ve tecrübelerinizle üreteceğiniz iş ve projelerden somut kazanımlar elde edebilirsiniz.

Turk.net

Hayatı bu kadar gergin yaşamanız hiç gerekmiyor. Sağlığınızla ilgili birtakım endişeleriniz bu panikçi yaşam tarzınızdan kaynaklanıyor olabilir. Bugün biraz rahatsınız. Zamanla yarışmanıza gerek yok. Bu çılgınca koşuşturmalarınızın etrafınızda espri konusu yapılmasına boş yere kızıyorsunuz. Dostlarınız sadece sizin sağlığınızı düşünüyor.

Aşk Yaşamı: Seviliyorsunuz. Size de bu ilişkide daha soğukkanlı olmak ve ona daha fazla zaman ayırmak düşüyor. Aşk ilişkiniz gerginliğinizden etkilenmiyor. Son derece sağduyulu ve esnek bir sevgiliniz var.

İş Yaşamı: Birlikte çalıştığınız insanları ritminize uydurmak için fazla zorluyorsunuz. İyi bağlantılarınız var. Onlarla ilişkilerinizde iyi ve zamanında iş çıkartıyorsunuz. Geleceğiniz parlak görünüyor.

Para Durumu: Kendinizi çok sıkmanız gereksiz. Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz var. Sizi bugünlerde iyice sıkan ödemelerinizde size oldukça yardımı olacak, rahatlayacaksınız.

Dikkat: Çoktandır ihmale uğrattığınız aile büyüklerinizle ilişkilerinizi, şu günlerde her zamankinden çok önemsemeniz, elinizden geldiğince ön planda tutmanız gerekiyor.

Takvim Gazetesi

Kartınız Aşk... Gereksiz düşünceler arasında kendinizi kaybediyorsunuz. Her alanda farklı fikirler üreterek hiç birini uygulamamanız sizi yoracak.

Mynet Astroloji

Sevgili Koçlar 28 Ağustos saat 05:05-15 Ekim saat 14:05 tarihleri arasında Aslan burcunda ilerleyecek yöneticiniz Mars,  genel astrolojik ifadesi gereği, arzularınızı  mutlak elde etmek için harekete geçmesini sağlayan bir hayli aktif bir süreç olarak değerlendirilir.  Kafamıza koyduğumuz bir şey varsa, ister aşk ister farklı bir şey olsun, bizim için ona sahip olmak en önemli arzumuz haline geliyor. Durum böyle olunca bencilleşebiliriz ve bazen sınırları aşmamız dahi mümkündür. Enerjimiz bir hayli yüksek olacak. Tutkularımız oldukça yoğun. Hayatın güzel yanlarını yaşamak, gücü elinde tutan taraf olmak  ve eğlenceli bir dönem geçirmek isteyeceğiz. Mars geçişi, ilişkideki cinsellik, paylaşım  ve ortaklıklarda finansal alışverişler yönünde de etkilidir. Kazanan taraf olmak isteyeceğiz. Tabii ki, Mars geçişinin bu dönemde yapacağı görünümler, enerjimizin hangi konularda yoğunlaşacağını gösterir. Şimdi birlikte hangi tarihlerin etkili olduğunu ve görünümlerin ne içerdiğini bir anlayalım.

 

Mars-Aslan  burcu geçişinin Eylül  ayındaki etkili tarihleri: 9, 13, 14, 17 Eylül. 9 Eylül tarihinde Mars-Satürn arasındaki zorlu görünüm  dikkatli olmamızı gerektiriyor. Biz isteklerimizi elde etmekten yanayızdır fakat koşullar gereği frenlenebiliriz. Bunu bilmemizde yarar var. Aşkta lider güç olmak arzusu ilişkideki paylaşımı zedelememeli, taraflar aşırı gururla birbirlerinin haklarına saldırmamalıdır. Bizim üstünlük taslamamıza, illaki benim dediğim olacak şekilde hareket etmemize  izin vermesi, anlayış göstermesi  mümkün değil. Ayarımızı iyi bilmemiz lazım. Baskıda bulunabiliriz veya bulunabilirler.  Bizim burada şunu çok iyi bilmemiz gerekiyor. Biz neler istiyoruz, neyi hedefliyoruz ve bunu tek başımıza elde edebilir miyiz? yoksa birilerine uymak zorunda mıyız? Diyelim ki, uymamız gerekiyor. O zaman çatışmak yerine uzlaşmak durumundayız. Uymak istemiyorsak, o zaman tek başımıza ayaklarımızın üzerinde durmak zorundayız. Aşırı gurur yıkıcı olabilir. Riskli kararlar verebiliriz. Oysaki enerjimizi doğru şekilde yönlendirmek istiyorsak, sakin ve akıllıca hareket etmemizde ve yapmak istediğimiz yenilikleri bilinçli bir şekilde gözden geçirmemizde ve durumun farkında olmamızda  yarar var.


Mars-Aslan sürecinin mücadelemizde başarılı olmamızı sağlaması dileğimle,

Güneş Gazetesi

Sevgilinizden beklediğiniz haber bugün gelecek. Bu haberle birlikte ferahlayacak ve üzerinizdeki tereddütlerden sıyrılacaksınız. Dedikodulara önem vermeyin. İş ortamında dikkat dalgınlığı yaşayabilirsiniz. Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri iyi hesaplayın.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0075 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme