Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (08 Kasım 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Koçlar  saat 06:35 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında Perşembe günümüz başlıyor. Bugün, hangi mesele üzerine eğilirsek veya bizim için önemi varsa, onunla alakalı detaylar üzerinde durabiliriz.  Öyle fazla gürültü ve patırtıdan hoşlanmayız.

 

Saat 14:05  Ay-Merkür zorlu görünümü devreye giriyor. Hayatını düzgün bir temel üzerine  oturtmak, yanlışa izin vermemek,  doğru seçimde bulunmak için kişi bir hayli mücadele veriyor.  Sağlığına özen göstermesi, etrafı iyi gözlemlemesi, geçmişi unutmadan geleceğe umutla bakması gerektiğinin gayet iyi farkında. Ancak bütün bunlar kişiyi bir yandan da zihinsel anlamda yoruyor.  Saat 20:25   itibariyle oluşan Ay-Pluto olumlu isteklerinizi gerçekleştirme tutkunuzun işaretidir. Kişinin  güçlü olma arzusu büyür. Bu görünüm gerek fiziksel sağlığınız ve gerekse mesleki kariyeriniz, toplumsal yaşamınızla ilgili mevzular üzerindeki pürüzleri gözden geçirme anlamında yararlıdır.

 

 

YÜREĞİMİZDEKİ DERİN KIRIKLAR
ANCAK SEVGİ İLE ONARILIRLAR.........iremSU

Yüreğinizdeki kırgınlıkların bir an önce giderilmesi dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Bugün, çok önceleri yapmış olduğunuz bir iyiliğin karşılığını görmeniz olasıdır.Buna oldukça şaşıracaksınız. Çünkü karşılık beklemeden yaptığınız bu iyilik, hiç ummadığınız bir yerde karşınıza çıkacak ve bir sorununuzun çözümünde çok önemli bir rol oynayacak. Parasal şansınızda ani bir yükseliş olabilir. Düşmanlarınıza karşı dikkatli olmanız ve korunmanız şartıyla kısmetiniz açıktır. Duygusal ilişkilerinizde, duygularınıza karşınızdaki insana yansıttığınız kadar karşılık göreceksiniz.

Milliyet Astroloji

Artık sıkıntılarınızın son dönemleri. Sabırlı olmayı sürdürmeli, planlarınızı hayata geçirmeye hazırlanmalısınız. Bazı kararsızlıkların getirdiği endişeler sizi engellememeli. Geçmişle ilgili konulara ise fazla takılmamanızda yarar var. Parasal konuların öne çıktığı bu dönem yeni şanslar elde etmeye çalışmalısınız.Akşam saatlerinden sonra kişisel planlarınız hızlı ilerleyecek.

Vatan Gazetesi

Sevgilinizle mesafeli bir ilişkiniz var. Bunu daha sıcak bir hale getirmek sizin elinizde. Bir aile yakınınızın hastalığı sizi üzebilir. İşinizde yaşadığınız olumsuzluklar bir süre daha devam edebilir. Sağlığınız iyi.

Turk.net

Daha planlı, programlı yaşama yollarını aramalısınız. Sorun haline getirdiğiniz küçük problemlerden kurtulma dönemi. Bugün sizi etkisi altına alan iyimserlikten, bu anlamda yararlanabilirsiniz. Hayatınızın genelinde gözlemleyip sıkıntı duyduğunuz düzensizlik, belli konularda eleştiriye açık olmanıza ve cesaretli adımlar atabilmenize bağlı.
Para Durumu: Bir satış işinizden haberdar edileceksiniz. Bununla ilgili zaman yaratıp işi takip etmeniz gerekecek. Kazancınız bir birikim sağlamanıza yetmiyor. Günübirlik yaşıyorsunuz.
İş Yaşamı: Verimli çabalarınızla yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşle ilgili gösterdiğiniz istikrar, takdir topluyor. Bunun sizi tetikleyip eforunuzu arttıran bir etki yarattığı imajı veriyorsunuz.
Aşk Yaşamı: Onunla bir şeyler yaşama isteğinizi zor dizginlemenize karşın, bu ilişkiye başlayacağınıza dair bir belirti de göstermiyorsunuz. Kısa bir heyecanla yetinmek zorunda kalabilirsiniz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Bir yakınınıza kefil olmanız istenebilir ve yine sorunlar yaşayabilirsiniz. Bugünlerde geçmişteki bir kefalet olayınızı anımsamanızda yarar olacak.

Takvim Gazetesi

Fazla kuruntulusunuz. Etrafınızda olan her şey sanki sizin tersinizeymiş gibi hissediyorsunuz.

Sabah Gazetesi

Bugün çok fazla meraklısınız. Olayları detayları ile inceleyip sonuç çıkarmaya çalışıyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var. Güçlü dostlarınızın destekleri ve sizin iş bitirici yanınız ortaya mükemmel bir sentez oluştururken karşılıklı çekişmelerden uzak kalmalısınız. Eleştiriye açık olmayacağınız bir gün.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0097 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme