Koç Burcu

.Gen.tr

Koç Burcu Günlük Yorum (03 Eylül 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Koçlar saat 02:01 Güneş-Kuzey düğüm olumlu görünüm etkisi altında Salı gününe adım atmaktayız. İş hayatınız ve sağlığınızı ilgilendiren konulara önem vermenizi sağlar. Bu sayede verimli çalışırsınız. Doğru tercihlerde bulunursunuz. Hakkınızı almak için mücadele edersiniz. Cinsel hayatınızı düzenlersiniz. Tutkulu bir aşk yaşayarak hayattan zevk alırsınız.

 

Saat 02:09 Ay-Uranüs olumlu görünümü yenilikçi görüşlerinizle, pozitif halinizle etrafınıza örnek olursunuz.  Dünyaya meydan okuyabilecek kadar güven duygunuz yükselir. Etrafınızdaki insanlara, -Hey ben buradayım ve her yeni fikre açığım diyerek onları etkileyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla konuşmak, sohbet etmek, yazışmak hoşunuza gidebilir.

 

Saat 20:52- 4 Eylül saat 13:43 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Gergin bir durumla karşı karşıya kalırsanız sakin olunuz ve olan biteni  tekrar gözden geçiriniz.  Geleceğinizi yakından ilgilendiren konularda, bir şey olmaz diye yürürlüğe koyduğunuz bir iş, bir karar veya fırsatı tüm olasılıklarıyla ele alınız.  Takdir edilmeyi, söylediklerinizin onaylanmasını, size karşı gelinmemesini istersiniz. Ancak önerileriniz kabul görmeyebilir veya uygulanması  zor olabilir. Üzerinde biraz daha düşünmeniz gerekebilir

 

Saat 22:14 Güneş-Chiron karşıt görünümü,  birileri tarafından kurtarılmayı beklemek yerine, işinize, kendinize ve sağlığınıza dikkat ederek hayatınızı olumlu yönde düzenlemeniz gerektiğini gösteriyor. Kendiniz için en doğrusunu yine siz bilirsiniz. Ancak kendinize gerçekçi bir şekilde bakmanızda yarar var. Eksiklerinizin ne olduğunu, nasıl yaşadığınızı, çalıştığınızı, neleri fazla dert ettiğinizi şöyle bir düşünün. İşte o zaman sizi rahatsız eden pürüzleri ayıklayarak her anlamda şifaya kavuşursunuz.

 

Her türlü meselenin olumlu şekilde sonuçlanması ve güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

Sabah Gazetesi

Bilinçaltı dürtülerinizin sizin için önemi olduğunu biliyor ve davranışlarınızda belli bir düzeyi korumaya çalışıyorsunuz.. Mars'ın Aslanda'kihareketi eski fırsatların yeniden karşınıza çıkmasıyla performansınız hakkında düşünmenizi sağlayacak..Projeleriniz konusunda çevrenizin üretkenliğinden faydalanabilirsiniz.

Milliyet Astroloji

Çok daha dışadönük, streslerden arındığınız zamanlar yaşıyorsunuz. Yolunda gitmeyen aşk hayatında destek alacağınız keyifli paylaşımlar var. Egonuzu yapıcı kullandığınızda sosyal paylaşımlardan keyfi alabilirsiniz. Yaratıcı uğraşlar, rekabet içeren sosyal aktiviteler her açıdan doyurucu olacaktır. Kısa gezileri gündeminize alarak güne hareket katabileceksiniz.

Hürriyet Astroloji

Rekabet içeren aktivitelerde yer almanız özel yaşamınızı ve özel yaşamınıza ilişkin çelişkili durumları kontrol altında tutmalısınız.Diğerlerinin neler yaptığını incelemek yerine, kendi işlerinize zaman harcamanın faydasını görebilirsiniz . Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var . Tüm burçlar için gün geneli: İlginç bir hafta içerisindeyiz . Kimin aniden ne söyleyeceği, hangi konulardan vazgeçeceği ya da ne zaman ne tekliflerle geleceği belli olmayabilir . Her konuya, ama her konuya hazırlıklı olmakta fayda var . Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın . Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

Vatan Gazetesi

Yaptığınız standart planları, ucunda hayati bir mesele yoksa çöpe atın. Bugün karşılaşacağınız özel biri size heyecanı ve mutluluğu yaşatacak. Rutinden kurtulmanın ve keyif veren biriyle zamanı paylaşmanın tadını çıkarın.

Turk.net

Üstün sabır yeteneğinizi bugünlerde bol bol kullanmanız gerekecek. Yaşadığınız bir problemin palazlanmasındaki payınızı artık kabullenmelisiniz. Tümüyle suçsuz olduğunuz yolundaki hırslı savunmalarınıza yalnızca kendiniz inanıyorsunuz. Bu akşam ya da yarın, bir misafirinizle özel bir geçmiş tartışmanız olabilir. Bu tartışma sizi biraz incitecek.

Aşk Yaşamı: Hızla gerilerde kalan bitmiş ilişkinizden hala kopamadığınız, garip bir bağınız olduğunu düşünüyorsunuz. Bu, yüreğinizin hala dolu olduğu gibi bir izlenim bırakıyor çevrenizde.

İş Yaşamı: Doğal yeteneklerinizi iş hayatınızda bir anahtar gibi kullanabiliyorsunuz. Aksayan her işin arkasında bir gevşeklik ya da beceriksizlik olduğu yolundaki inancınız, gün geçtikçe biraz daha esniyor.

Para Durumu: Müsriflik anlamında harcamalarınız pek olmuyor. Paranızı çok dikkatli kullanıyorsunuz. Bu özelliklerinizle hayatın bir kısmını da kaçırdığınız düşünülüyor. Ama hiç oralı bile olmuyorsunuz, tarzınızdan memnunsunuz.

Dikkat: Aşk hayatınızda büyük bir yanılsama içersindesiniz. Sizi hala geçmişe bağlayan bir şey yok.

Takvim Gazetesi

Kartınız Işık... Karşı cins aklınızı

karıştırıyor olsa da, siz sorunları

çözüme ulaştırmak istiyorsunuz.

Gerçeklerden ayrılmamaya çalışın.

Güneş Gazetesi

Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatıyorsunuz. Aşkta gerçekçi olma zamanınız geldi. Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçmanız sorun yaratıyor. İşinizle ilgili ümit bağladığınız bir girişime gösterdiğiniz çabalar ödül bulacak.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
22 Mart hangi burç olur?
23 Mart hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
28 Mart hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
2 Nisan hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
15 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Koç Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0068 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme